این مرموز صدای اتحاد چپ پارسه تعجب است – Mafia 4 در راه است ؟

داشتن نه یک کلمه گفت: در دو سال حساب رسمی توییتر برای محبوب مافیا حق رای دادن به زندگی برگشتم دیروز. طرفداران

توسط POSHTIBANNEWS در 28 اردیبهشت 1399

داشتن نه یک کلمه گفت: در دو سال حساب رسمی توییتر برای محبوب مافیا حق رای دادن به زندگی برگشتم دیروز. طرفداران در حال حاضر سرمایه گذاری قماری که آیا این می تواند به معنای بازگشت برای سری – و اینکه آیا ما می توانید ببینید مافیا 4 در هر زمان به زودی ؟

صدای جیر جیر به سادگی به عنوان خوانده شده: "خانواده." بنابراین وجود دارد نه خیلی افتضاح برای رفتن وجود دارد اما موظف است وجود دارد به برخی از انگیزه برای آوردن حساب توییتر بازگشت به زندگی است.

ما شاهد یک شیرین کاری مشابه به تازگی از بازی Crysis حساب توییتر. آن را طولانی-برگزار سکوت و مرموز توییت در آن مناسبت در نهایت منجر به اعلام یک remastered نسخه.

مرتبط: بهترین بازی PS4 2020 – 13 عناوین شما قطعا باید در مجموعه خود

در حال حاضر طرفداران این استدلال در مورد اینکه آیا این به معنی این سری است که رفتن کامل دریافت عاقبت در قالب مافیا 4 و یا اینکه آیا آن را به احتمال زیاد به یک remaster از عناوین قبلی. هم جالب خواهد بود اما ما به امید عاقبت کامل و طرفداران بسیاری به نظر می رسد بیش از حد.

با نسل بعدی کنسول ها در راه, در شکل PS5 و Xbox سری X می تواند باشد که این سری است که فرشهای تمام اسلحه فروزان next-gen بازگشت. این چیزی است که ما می خواهم برای دیدن. اما این بعید نیست که یک remaster اولین بازی می تواند آنچه را در راه است. ما خواهید بود به تماشای مافیا حساب های رسانه های اجتماعی نزدیک به عنوان اطلاعات بیشتر پرده برداری کرد.

پس چرا این همه هیجان در مورد یک tweet? خوب مافیا سری شده است یکی از مهمترین و به طور مداوم سرگرم کننده بازی باز جهان سری رفتن. سه اقساط ما تا به حال تا به حال یک واقعی تمرکز بر روایت داستان سرایی. مافیا 2 به خصوص تا به حال لحظات شایسته سینما و همه سه بازی شده اند کاملا لذت بخش است.

در حالی که مافیا 3 نیست نمره خوبی در بررسی ما با توجه به کمی پف کرده و تکراری باز جهان هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی برای عشق. اما ورود جدید ترین زمان سری به دور از ریشه های آن را در داستان سرایی و سعی در ارائه یک مطلب معمولی باز جهان گانگستر بازی تحمل بیشتر شباهت به Grand Theft Auto سری از هر کدام از دو گردش بود.

امیدوارم هر چهارم تفرج برای سری را ببینید این تعادل redressed. در حال حاضر ما باید به سازمان دیده بان برای به روز رسانی بیشتر. در ارتباط باشید.

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید. به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیرtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب