TicPods 2 طرفدار به علاوه آخرین چلنجر به AirPods

شرکت هوش مصنوعی صوتی، موبوی، از راه اندازی TicPods 2 Pro+خبر داده است که در پی آن از انتشار TicPods 2 Pro. آخر

توسط POSHTIBANNEWS در 17 شهریور 1399

شرکت هوش مصنوعی صوتی، موبوی، از راه اندازی TicPods 2 Pro+خبر داده است که در پی آن از انتشار TicPods 2 Pro.

آخرین تلاش در محدوده TicPods ویژگی های طراحی ارتقاء یافته و ویژگی های جدید برای همان قیمت هدفون قبلی.

مرتبط: بهترین earbuds بی سیم ارزان

ما به TicPods طرفدار 3.5 ستاره و در بر داشت آنها را به مجموعه ای جامد از گوشی با چند مسائل طراحی. TicPods Pro+ یک طراحی ارتقا یافته را به نمایش خواهد داشت، اما این مورد شارژ است که گیرنده خواهد بود. این یک جزء فلزی اضافه شده است که نمایش نام محصول در بالای درب مورد شارژ به دست آورید.

earbuds خود نگاه مجموعه ای به پایبند به همان طراحی قبل از, که ممکن است به معنای مسائل ما با انزوای سر و صدا می تواند با این نسخه بیش از حد وجود داشته باشد.

با این حال ، پیشرفت های دیگر در سمت ویژگی های می رسند. TicPods 2 طرفدار + در حال حاضر پشتیبانی از اتصالات مستقل به هر earbud با فن آوری جفت تنها خود را. این شرایط غیر روحانی است، شما در حال حاضر می توانید به موسیقی گوش دادن تنها با یک earbud. فن آوری جدید نیز به ارمغان می آورد به معادله هوشمند نقش مبادله / تحویل به تعادل باتری دو earbuds' ، گسترش عمر باتری بیشتر.

کنترل لمسی شده اند با اضافه کردن لغزنده حجم در هر earbud بهبود یافته است، بنابراین شما می توانید سطح حجم به طور مستقل از هر earbud مجموعه.

دستورات سریع فعال تجربه بدون دست با تماس های دریافتی و صوتی. طراحی شده توسط الگوریتم های هوش مصنوعی Mobvoi در خانه، به جای گفتن کلمه بیدار برای فعال کردن قابلیت، دستورات سریع ارائه یک راه مستقیم تر به رابط. اگر می خواهید مثلاً موسیقی پخش کنید، بگویید «موسیقی پخش کنید». اگر علاقه ای به گرفتن تماس دریافتی رید، بگویید «قطع کن» و رد خواهد شد. کنترل حجم نیز می تواند در این شیوه با گفتن حجم بالا و حجم پایین رسیدگی می شود.

در غیر این صورت مشخصات باقی می ماند همان TicPods 2 طرفدار با بلوتوث 5.0, IPX4 گرد و غبار- و رتبه ضد آب, پشتیبانی از AAC, SBC و aptX, با چهار ساعت پخش از هر earbud و 20 ساعت در مجموع.

موجود در دو رنگ: شکوفه یخ نیروی دریایی و یخ نیروی دریایی, TicPods 2 طرفدار+ در دسترس خواهد بود برای خرید از Mobvoi.com و آمازون برای £ 120.

بر خلاف سایت های دیگر، ما به طور کامل بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم، با استفاده از آزمون های استاندارد صنعت برای ارزیابی محصولات. ما هميشه بهت ميگيم چي پيدا ميکنيم . ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما از طریق لینک قیمت ما خرید دریافت کنید. به ما بگویید آنچه شما فکر می کنم -- ایمیل ویرایشگر

...

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن