AMD ناوی 2X: نشت نشان می دهد بزرگ ناوی خواهد بود نامعقول قدرتمند

AMD ناوی 2X کارت گرافیک انتظار می رود برای راه اندازی تا پایان سال جاری با گزارش نشان می دهد قوی ترین بزرگ ناو

توسط POSHTIBANNEWS در 8 خرداد 1399

AMD ناوی 2X کارت گرافیک انتظار می رود برای راه اندازی تا پایان سال جاری با گزارش نشان می دهد قوی ترین بزرگ ناوی' GPU خواهد بود که دو بار به عنوان قدرتمند به عنوان زمان Radeon RX 5700 XT.

جدید, نشت, گزارش HardwareLeaks نشان می دهد مختلف اسامی که متصل خواهد شد به آینده ناوی 2X کارت گرافیک از جمله Navi21 XTV, Navi21 XT Navi21 XL و Navi21 XE. این کارت را ظاهرا به چالش high-end انویدیا آمپر gpu ها اگر چه آن کسی حدس می زنم که چگونه آنها را با یکدیگر مقایسه کنید.

این گزارش همچنین نشان می دهد وجود خواهد داشت ناوی 2X انواع برای دستگاه های اپل خواهد شد که بهینه سازی شده برای کار خلاق به جای بازی. نیز وجود ظاهرا یک refresh برای Navi10 gpu ها اثبات می شود بودجه پسند جایگزین در محدوده.

یک Wccftech منبع همچنین نشان می دهد که ناوی 2X کارت گرافیک می تواند در دسترس برای خرید در اکتبر سال 2020 با اولین رسمی فاش انتظار می رود در حدود ماه آگوست یا سپتامبر. این شایعه به همان پنجره پرتاب شایعه برای Nvidia آمپر کارت گرافیک و در نتیجه سر به سر مسابقه.

برای اطلاعات بیشتر در مورد AMD ناوی 2X کارت گرافیک نگه داشتن اسکرول پایین.

مرتبط: بهترین کارت گرافیک 2020

AMD ناوی 2X تاریخ انتشار – که AMD در نسل بعدی GPU راه اندازی ؟

AMD قبلا خود را اعلام کرد نسل بعدی کارت گرافیک Radeon کارت گرافیک را راه اندازی "در پایان سال". در حالی که وجود دارد مربوط به Covid-19 همه گیر می تواند تاخیر انتشار AMD است پس از روشن RDNA 2 gpu ها هستند "در مسیر به راه اندازی" در اواخر سال 2020 است.

یک Wccftech منبع ادعا می کند ما را ببینید رسمی راه اندازی در اکتبر جالب همزمان با انتشار AMD Zen 3 بر Ryzen 4000 پردازنده های دسکتاپ.

یک ماه اکتبر راه اندازی پنجره باعث می شود بسیاری از حس آن را به عنوان انتظار می رود تقریبا در حدود همان زمان به عنوان ایکس باکس سری X و PS5 منتشر شده در حالی که همچنین به دنبال به تعویق افتاد کامپیوتکس رویداد.

مرتبط با: AMD 4000 Ryzen

AMD ناوی 2X قیمت چقدر خواهد AMD GPU هزینه ؟

AMD ارائه شده هیچ جزئیات قیمت گذاری برای آن Navi 2X کارت گرافیک که می آید به عنوان جای تعجب نیست که ما هنوز چندین ماه دور از آزادی و AMD به احتمال زیاد می خواهید برای پیدا کردن قیمت کارت گرافیک Nvidia آمپر کارت گرافیک ،

Wccftech پیشنهاد کرده است Navi 2x خواهد بود تقسیم کردن بین ray tracing-قادر کارت گرافیک و جایگزین های ارزان تر که نیست از ویژگی های چنین فانتزی ویژگی های. این امر تقلید همان مدل Nvidia با استفاده از آن با GTX و RTX کارت گرافیک.

مرتبط: Nvidia آمپر

AMD ناوی 2X عملکرد

مشهور leaker AquariusZi در PC حمل و نقل (از طریق @KOMACHI_ENSAKA) ادعا می کند که گل سرسبد ناوی 2X GPU را 505mm2 مرگ که دو برابر اندازه Radeon RX 5700 XT را 251 mm2 می میرند. اگر دقیق بدیهی است که نمی توان تضمین شده و سپس بزرگ ناوی GPU به طور بالقوه می تواند دو بار به عنوان قدرتمند به عنوان سلف خود.

قبلی نشت نیز اشاره کرد و نسبت به پرچمدار AMD ناوی 2X کارت گرافیک با داشتن قدرت کافی برای رقابت با (یا حتی پیش افتادن) Nvidia RTX 2080 Ti. این را بسیاری از حس به عنوان AMD در حال حاضر به تایید آن در آینده GPU محدوده خواهد بود قادر به قطعنامه تا 4K.

ما همچنین می دانیم که نسل بعدی کارت گرافیک Radeon gpu ها (البته نه همه) پشتیبانی خواهد کرد هر دو متغیر نرخ سایه افزاری و سخت افزاری مبتنی بر ray tracing که این دو تیتر از ویژگی های Nvidia زمان RTX کارت گرافیک.

مرتبط: Intel vs AMD

AMD Navi 2X

با PS5 و Xbox سری X هر دو حمایت از همان RDNA 2 معماری به عنوان ناوی 2X, AMD پیشنهاد آن را تشویق توسعه دهندگان برای فعال کردن تکنولوژی و در نتیجه دیدن تعدادی از بازی های پشتیبانی شده افزایش قابل ملاحظه ای است.

اما Wccftech گزارش می دهد که ری ردیابی خواهد بود منحصر به فرد به high-end و علاقه مندان کارت ترک low-end کارت به تمرکز بر روی بهره وری قدرت و استطاعت است.

AMD همچنین تایید آن بالا پایان ناوی 2X کارت گرافیک خواهد بود به اندازه کافی قدرتمند برای 4K gaming که شما می خواهم انتظار می رود اگر آنها در حال رفتن پا به پا با Nvidia قدرتمند ترین کارت.

جدید RDNA 2 معماری است گفت: به رخ کشیدن 50% performance-per-watt بهبود در نسل فعلی به طور بالقوه منجر به افزایش عملکرد قابل توجهی.

مرتبط با: Ray tracing توضیح داد

AMD Navi 2X

AMD ناوی 2X مشخصات

AMD نشان داد هیچ امکانات خود را برای ناوی 2X کارت گرافیک اگر چه آیا آن را تایید خواهد شد از ویژگی های RDNA 2 معماری است که پشتیبانی از متغیر نرخ سایه افزاری و سخت افزاری مبتنی بر ray tracing.

کاربر توییتر CyberPunkCat پیشنهاد کرده بود اعلام نشده Radeon RX 5950 XT می تواند از ویژگی های 5120 سایه واحدهای 24GB HBM2e vRAM و 2048 GB/s پهنای باند حافظه. این بود که بعد از نقض توسط سازنده حافظه SK Hynix که منبع نشت.

هنگامی که ما از شنیدن اطلاعات بیشتر در مورد مشخصات از ناوی کارت گرافیک ما خواهید مطمئن شوید که برای به روز رسانی این بخش است.

مرتبط: Intel Core i9-10900K نقد و بررسی

AMD Navi 2X

AMD ناوی 2X طراحی

در حالی که آن را خیلی زود به دیدن دقیقا همان چیزی است AMD در نسل بعدی کارت های گرافیک مانند نگاه AMD تایید کرده در ق که وجود خواهد داشت هیچ دمنده مرجع طرفداران. این خبر پس از یک کاربر Reddit کشف استفاده از یک محوری-فن خنک کننده راه حل در یک تحلیلگر مالی بعد ارائه اسلاید.

Nvidia شده است با استفاده از این سیستم خنک کننده با آن RTX کارت گرافیک و در نتیجه بهبود بهره وری و طرفداران ساکت تر. با ظاهر دو فن راه اندازی آن را به احتمال زیاد در آینده AMD کارت گرافیک را تا پایان به دنبال بسیار در طراحی شبیه به کارت گرافیک Nvidia ارائه شده است که هیچ چیز بد است.

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید. به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیرtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن