افتخار بازی 4 گوشی های هوشمند خواهد آمد با یک بدن و سنسور دما

یکی از علائم نشان می دهد که شما ممکن است قرارداد COVID-19 ویروس تب. البته تب می تواند به معنای بسیاری از چیزها

توسط POSHTIBANNEWS در 13 خرداد 1399

یکی از علائم نشان می دهد که شما ممکن است قرارداد COVID-19 ویروس تب. البته تب می تواند به معنای بسیاری از چیزهای دیگر اما این روزها آن را همیشه خوب به بررسی کنید. در حال حاضر به لطف و نه یک ایده هوشمندانه با افتخار آنها تصمیم گرفته اند که با آن افتخار بازی 4 گوشی های هوشمند آنها را پخت یک سنسور دمای بدن به تلفن خود را.

تبلیغات

این را به شکل غیر تماسی مادون قرمز متوسط, ابزار اندازه گیری است که توانایی اندازه گیری بدن کاربر متوسط برای بررسی تب. لازم به ذکر است که توانایی حس دماهای محیطی نیست دقیقا اما آن است و نه خلاق افتخار به اهرم فن آوری به حس درجه حرارت بدن.

این به این معنی است که اگر شما یک دماسنج در خانه شما همیشه می توانید به نوبه خود به گوشی های هوشمند خود را فرض کنید شما دستگاه خود. این امر نیز آن را آسان تر برای موبایل تست به عنوان مغازه ها و کسب و کار می توانید تکیه بر روی گوشی برای بررسی درجه حرارت. از دیگر ویژگی های این گوشی عبارتند از: 6.57-اینچ صفحه نمایش یک گیرین 990 چیپ ست پشتیبانی از 5G است و همچنین انتظار می رود به قیمت حدود 420.

ما مطمئن هستیم که اگر برنامه ای برای معرفی این گوشی در ایالات متحده, اما بدن سنسور دما است یک ایده عالی است که ما دوست دارم برای دیدن گوشی های دیگر عبارتند از: در آینده حتی اگر نه برای COVID-19 اما برای سلامت عمومی اهداف است.

در زمینه تلفن های همراه. بیشتر بخوانید درباره Coronavirus Covid-19 و افتخار است. منبع: gizchinatinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
مقالات مشابه
نظرات کاربرن