Virgin Galactic reveals Mach 3 faster-than-Concorde passenger jet design

بسیاری از چهره های دنیای مدرن که از نقطه نظر تکنولوژیک به عقب رفته اند وجود دارد. سفر هوایی یکی از آنهاست. در

توسط POSHTIBANNEWS در 24 مرداد 1399

بسیاری از چهره های دنیای مدرن که از نقطه نظر تکنولوژیک به عقب رفته اند وجود دارد. سفر هوایی یکی از آنهاست.

در طول اواخر قرن بیستم، امکان پرواز بین فرودگاه های هیترو لندن و JFK نیویورک در زیر سه ساعت بر روی یک هواپیمای مسافربری وجود داشت. با این حال، از زمان خروج ناوگان معروف کنکورد در سال ۲۰۰۳، این سفر در حال حاضر دو برابر طول می کشد.

ویرجین کهکشانی آخرین شرکت برای شناور بازگشت به پرواز مافوق صوت با آشکار کردن یک ماخ 3 جت که تا کنون گرفتگی بالا 1350mph سرعت به دست آمده توسط ماخ 2 ناوگان کنکورد است.

3 ماخ سه برابر سرعت صوت است، به این معنی که جت کهکشانی ویرجین حداقل 2302 مایل در ساعت سرعت نظری خواهد داشت. طراحی، امروز رونمایی شده است نشان می دهد که یک جت که ظرفیت تا 19 نفر در سفر در بالای 60،000 پا داشته باشد. طبیعتا، این برای مسافران تجاری بسیار غنی و عالی خواهد بود که باید همیشه به ثمر بانجامد.

مرتبط با: بهترین دوربین مسافرتی 2020

ویرجین یک تفاهم نامه با غول خودکار بریتانیا رولز رویس امضا کرده است تا «در طراحی و توسعه فناوری پیشرانس موتور برای هواپیماهای تجاری با سرعت بالا همکاری کند.»

رولز-رویس، البته، موتورهای یرای کنکورد اصلی را ساخت که تنها جت تجاری مافوق صوت است که تا به حال وارد خدمت شده است. اخبار امروز پس از اتمام ماموریت بررسی مفهوم در ایالات متحده می آید و می بیند ویرجین وعده "مرز جدید در سفر با سرعت بالا."

...البته یکی از موانع اصلی برای بازگشت پرواز تجاری مافوق صوت به آسمان پایداری است. کانکورد به طور مشهوری ناکارآمد بود. ویرجین می گوید که هواپیما خود را به دنبال راه را در حال توسعه در حالت هنر سوخت هوانوردی منجر شود.

رولز-رویس رئیس و مدیر عامل شرکت تام بل می گوید: «ما هیجان زده ایم تا با ویرجین کهکشانی و TSC شریک بشیم تا آینده پرواز پرسرعت پایدار را کشف کنیم» "Rolls-Royce به ارمغان می آورد یک تاریخچه منحصر به فرد در نیروی محرکه با سرعت بالا، رفتن به کنکورد، و ارائه می دهد در سطح جهانی توانایی های فنی برای توسعه و میدان سیستم های پیشگام پیشرفته مورد نیاز برای قدرت تجاری در دسترس بالا ماخ سفر."

برخلاف سایت های دیگر، ما همه چیز را که توصیه می کنیم، با استفاده از تست های استاندارد صنعت برای ارزیابی محصولات، به طور کامل مرور می کنیم. ما همیشه به شما بگویید آنچه که ما پیدا کنید. ممکن است ما کمیسیون اگر شما از طریق لینک قیمت ما خرید کنید. به ما بگویید که چه فکر می کنید -- ایمیل سردبیرtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن