...این مورد 4a پیکسل رسمی از گوشی شما محافظت می کنه

گوگل در نهایت پرده برداری پیکسل 4a امروز و اگر شما قصد دارید به ضربه محکم و ناگهانی یکی از، شما قصد دارید به ح

توسط POSHTIBANNEWS در 24 مرداد 1399

گوگل در نهایت پرده برداری پیکسل 4a امروز و اگر شما قصد دارید به ضربه محکم و ناگهانی یکی از، شما قصد دارید به حفاظت کمی بیش از حد.

گوگل، به عنوان سفارشی است، مورد خود را برای گوشی های هوشمند پیکسل 4a، که گزینه ای عالی برای کسانی که به دنبال حفاظت از محیط زیست، و سلامت خود را، به عنوان vehemently به عنوان گوشی آندروید قابل اعتماد خود را پرده برداری کرد.

Google می گوید که مورد بافتنی از ۷۰٪ مواد بازیافتی، از جمله بطری های آب پلاستیکی بازیافتی ساخته شده است. در واقع فقط دو بطری پلاستیک کافی برای پنج مورد فراهم می کند. در این مورد نیز قابل شستشو ماشین به این معنی است که شما قادر خواهید بود برای خلاص شدن از شر میکروب های تند و زننده (و به طور بالقوه کشنده ویروس) که ممکن است از دست به مورد منتقل می شود.

که به احتمال زیاد به عوارض خود را در مورد در نهایت, اما ماهیت طراحی به این معنی است که آن را حفظ سبک شیک کمی شب بازی به عنوان آن را می شود خشن در اطراف لبه.

مرتبط با : بهترین گوشی های آندروید 2020

براي محافظت از تلفنت؟ خوب گوگل می گوید که "لبه های بلند شده و پوشش میکروفیبر کمک به حفظ تلفن خود را از خراش در امان نگه دارید." این مورد می تواند از قبل سفارش داده شده در حال حاضر در آبی confetti، اساسا سیاه و سفید و خاکستری استاتیک.

ما فرض می کنیم که 40 دلار مورد خواهد شد کشتی در کنار تلفن، که راه اندازی در ماه اوت در ایالات متحده است اما در بریتانیا تا ماه اکتبر در دسترس نخواهد بود.

پیکسل 4a خود را در حال حاضر برنده plaudits برای صفحه نمایش OLED تیز و طراوت کوچک (5.8 اینچ) عامل فرم. نقد کننده ما عاشق دوربین سطح گلسرسبد در یک تلفن میان برد.  تلفن £ 349 ، ارائه می دهد که پردازنده اسنپ دراگون 730 و 3،5mm صوتی خارج ، وعده سه سال از به روز رسانی آندروید بزرگ به معنی شما تقریبا آینده اثبات شده است.

نقد کننده ما نوشت: "اگر شما پس از یک تلفن اندک، مقرون به صرفه آندروید (£ 349/$349) با یک صفحه نمایش زیبا، آینده نرم افزار اثبات است که به روز رسانی های بزرگ برای سه سال آینده و فوق العاده قابل اعتماد دوربین دریافت خواهید کرد و سپس شما نمی خواهید با پیکسل 4a ناامید می شود."

برخلاف سایت های دیگر، ما همه چیز را که توصیه می کنیم، با استفاده از تست های استاندارد صنعت برای ارزیابی محصولات، به طور کامل مرور می کنیم. ما همیشه به شما بگویید آنچه که ما پیدا کنید. ممکن است ما کمیسیون اگر شما از طریق لینک قیمت ما خرید کنید. به ما بگویید که چه فکر می کنید -- ایمیل سردبیرtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن