همچنین اوراکل نیز ظاهرا علاقه مند به TikTok

به منظور عملیاتی باقی می ماند در ایالات متحده و برای جلوگیری از طولانی و طرح دعوی در دادگاه بالقوه، مالک TikTo

توسط POSHTIBANNEWS در 28 مرداد 1399

به منظور عملیاتی باقی می ماند در ایالات متحده و برای جلوگیری از طولانی و طرح دعوی در دادگاه بالقوه، مالک TikTok بایت داندس به احتمال زیاد به فروش کردن شرکت داشته باشد. تا به امروز، مایکروسافت تنها شرکتی است که علاقه خود را به این پلتفرم به طور عمومی ابراز کرده است، هرچند آخرین باری که شنیدیم، توییتر نیز برخی علاقه خود را ابراز کرده بود.

تبلیغات

حال اگر قرار باشد گزارشی از "مالی تایمز" (paywall) باور شود، به نظر می رسد که اوراکل علاقه مند به کسب شرکت نیز هست. گزارش ادعا می کند که اوراکل ابراز کرده است "علاقه جدی" به کسب TikTok و در حال حاضر انجام مذاکرات مقدماتی با شرکت مادر TikTok است.

در واقع جالب خواهد بود اگر گزارش درست بود. دلیل این است که اوراکل است که معمولا به عنوان یک کسب و کار است که به مصرف کنندگان غذا می دهد ، و بیشتر برای نرم افزار پایگاه داده خود را با هدف شرکت ها ، در میان چیزهای دیگر شناخته شده است. با این حال ، ممکن است که اوراکل می تواند TikTok به دست آوردن و اجازه می دهد آنها را به ادامه فعالیت به عنوان آنها به طور معمول بدون هیچ دخالت هستند.

همچنین، با توجه به اینکه اوراکل در سال ۲۰۱۹ به عنوان دومین شرکت نرم افزاری بزرگ جهان از نظر درآمد و درپوش بازار شناخته شد، منابع لازم برای رقابت در برابر انگاره های مایکروسافت را خواهند داشت. هنوز چیزی تایید نشده است بنابراین ما فقط باید صبر کنیم و ببینیم که چه کسی در نهایت به عنوان مالک جدید شرکت پدیدار می شود.

در زمینه عمومی >شایعات. برای اطلاعات بیشتر در مورد حقوقی، اوراکل و Tiktok. منبع: شایعات مکtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب