فیلیپس و باورز و ویلکینز re-up خود موفق تلویزیون همکاری

تلویزیون فیلیپس بخش و صدا با نام تجاری Bowers & Wilkins باید تمدید همکاری خود را با همکاری مجموعه به ظهور

توسط POSHTIBANNEWS در 27 تیر 1399

تلویزیون فیلیپس بخش و صدا با نام تجاری Bowers & Wilkins باید تمدید همکاری خود را با همکاری مجموعه به ظهور بعد در سال 2020 است.

شروع در سال 2018 مشارکت بین فیلیپس و B&W منجر به برخی از فوق العاده تلویزیون های تا کنون تغییر روایت در مورد صفحه نمایش مسطح تلویزیون نداشتن فضای کافی برای خوب به اندازه بلندگوهای صوتی. با Philips علامت تجاری تصویر رنگی با کیفیت و صفحه نمایش است که پشتیبانی از تمام اشکال HDR plus, B&W nous در بخش صدا این تلویزیون باید سریع تبدیل شدن به بسیار عالی همه جانبه ارائه شده است.

مرتبط با: تلویزیون فیلیپس – هر 4K OLED و LCD امکان مدل توضیح داده شده

همکاری اتحاد رسید سه OLED+ امکان مدل تا کنون و با توجه به Philips آنها بوده است و ملاقات با برجسته پذیرش از مصرف کنندگان و تجارت و رسانه ها. ما قطعا آنها را دوست داشت اعطای اخیر OLED+934 و OLED+984 پنج ستاره در هر.

بیشتر تلویزیون ها در راه خود را در سال 2020 با OLED جدید+ مدل plus کوچکتر صفحه نمایش ال سی دی. ما دیدم ال سی دی مدل در یک رویداد در آمستردام در سال گذشته و برداشت اول امیدوار کننده با 9435 مدل به دنبال شرط بندی خوبی برای ادامه این اجرا در یک قیمت است که می تواند منطقی و مقرون به صرفه است.

این Bowers & Wilkins سخنران در آینده ای دی 9435 تلویزیون ال سی دی

اظهارنظر در مورد تمدید همکاری Kostas Vouzas مدیر عامل شرکت TP Vision اروپا گفت: "من واقعا معتقدم که ما تغییر حق بیمه بازار تلویزیون هنگامی که ما نشان داد که برای اولین بار از محصولات ما همکاری با Bowers & Wilkins. ما شده اند قادر به تنظیم استانداردهای عملکرد برای چه باید ممکن باشد که ما در ادامه به انجام این کار به عنوان هر یک تلویزیون جدید فاش شده است. این زمین شکستن مشارکت دو آشکار رهبران خود را در این زمینه و من مطمئن هستم ما ادامه خواهد داد به لذت ما مصرف کنندگان با محصولات برجسته. من خوشحال هستم که همکاری ما ادامه خواهد داد به آینده".

جف ادواردز مدیر عامل شرکت برای Bowers & Wilkins گفت: "همکاری ما با TP Vision یکی از برابر و یک مثال کامل از چگونه ما می توانیم ترکیب ما مهارت های صوتی با کسانی که از یکی دیگر از نام تجاری برجسته به تعریف دوباره گوش دادن انتظارات از حق بیمه های صوتی و تصویری محصولات در بازار است. ما فوق العاده افتخار از موفقیت ما شده اند قادر به رسیدن به در تلویزیون دسته به تاریخ و ما خوشحال TP Vision ادامه خواهد شریک ما به آینده است."

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید. به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیرtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن