مایکروسافت کروم لبه مرورگر در حال حاضر نورد از در به روز رسانی ویندوز

سال گذشته مایکروسافت اعلام کرد قصد دارد به وصله پینه کردن لبه آن مرورگر با ساخت آن با استفاده از کروم چارچوب ا

توسط POSHTIBANNEWS در 16 خرداد 1399
سال گذشته مایکروسافت اعلام کرد قصد دارد به وصله پینه کردن لبه آن مرورگر با ساخت آن با استفاده از کروم چارچوب است. برای کسانی که کنجکاو در مورد مرورگر شما خوشحال خواهید بود به یاد بگیرند که مرورگر در حال حاضر در دسترس بر روی ویندوز 10 با تشکر از آخرین به روز رسانی به ویندوز 10 که در آن به روز شده در مرورگر گنجانده شده است در به روز رسانی.
تبلیغات

به گفته مایکروسافت "مایکروسافت جدید کروم-نسخه مبتنی بر Microsoft Edge. این نسخه جدید فراهم می کند بهترین در کلاس سازگاری با افزونه ها و وب سایت ها. علاوه بر این نسخه جدید را فراهم می کند پشتیبانی برای آخرین رندر قابلیت های مدرن برنامه های کاربردی وب و قدرتمند ابزار توسعه در تمام سیستم عامل های پشتیبانی شده سیستم عامل است."

در حال حاضر آن را باید به ذکر است که مایکروسافت تا به حال در واقع خود را منتشر کروم مبتنی بر لبه مرورگر در اوایل این سال است. اما این مرورگر تنها در دسترس به عنوان یک دانلود کتابچه معنی که لبه پیش نصب شده بر روی مرورگر خود کپی از ویندوز 10 کامپیوتر است که هنوز از نسخه های قدیمی و شما نیاز به دانلود این نسخه جدید به صورت دستی.

اما در حال حاضر که نسخه جدید بخشی از ویندوز 10 به روز رسانی به این معنی است که تا زمانی که شما خود را به روز رسانی ویندوز 10 را آخرین نسخه, شما همچنین باید گرفتن لبه های جدید مرورگر نیز هست. این بدون شک کمک به بهبود تصویب آن رای فرض کنید که کاربران مایل به ایجاد تغییر از مرورگر گوگل کروم.

در زمینه کلی. بیشتر بخوانید درباره Edge, مایکروسافت, ویندوز و ویندوز 10. منبع: engadgettinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن