5 چیزهایی که در مورد مارکوس توسط گلدمن ساکس

اگر شما به دنبال یک بانک آنلاین است که ساده برای استفاده, شما ممکن است بخواهید به نگاهی توسط مارکوس گلدمن ساکس

توسط POSHTIBANNEWS در 27 خرداد 1399

اگر شما به دنبال یک بانک آنلاین است که ساده برای استفاده, شما ممکن است بخواهید به نگاهی توسط مارکوس گلدمن ساکس.

مارکوس برخی واقعا رقابتی نرخ بهره بدون بسیاری از زنگ ها و سوت. اما آن ارائه شده بیش از حد محدود برای برخی از مردم و مارکوس حساب های فاقد برخی از ویژگی های کلیدی است که رقبای خود را.

در این مقاله ما نگاهی به آنچه مارکوس ارائه می دهد چگونه شما می توانید دسترسی به پول در حساب شما چقدر علاقه شما می توانید کسب درآمد و بیشتر.

فهرست مطالب

 1. آنچه که توسط مارکوس گلدمن ساکس?
 2. چه نوع از حساب های بانکی می کند مارکوس ارائه می دهد ؟
 3. چگونه می توانم برداشت پول از من مارکوس حساب ؟
 4. چگونه می توانم اضافه کردن پول به من مارکوس حساب ؟
 5. چگونه می توانم در تماس با خدمات به مشتری ؟

1. آنچه که توسط مارکوس گلدمن ساکس?

مارکوس است که بانکداری مصرف کننده بازو وال استریت شرکت گلدمن ساکس. اگر شما آشنا با نام Goldman Sachs, شما ممکن است می دانم که آن را در واقع یک سرمایه گذاری بانک برای ثروتمند.

گلدمن ساکس تاسیس مارکوس در تلاش برای گسترش پایگاه خود را با ورود به بانکداری آنلاین بازار است.

در علاوه بر این به عملکرد بالا حساب های پس انداز و سی دی مارکوس نیز در وام های شخصی کسب و کار.

یکی از چیزهایی که شما را پیدا خواهد کرد در Marcus? چک کردن حساب! به سادگی وجود دارد هیچ چک کردن گزینه در این زمان است که غیر معمول برای یک بانک آنلاین.

2. چه نوع از حساب های بانکی می کند مارکوس ارائه می دهد ؟

مارکوس بانک دارای سه پایه انواع حساب:

 • پر بازده پس انداز
 • عملکرد بالا سی دی
 • بدون مجازات سی دی

پر بازده پس انداز

این مارکوس پر بازده پس انداز هیچ هزینه و هیچ حداقل سپرده مورد نیاز است. و نرخ بهره آن می پردازد این است که چهار برابر میانگین ملی با توجه به بانک خود مواد بازاریابی. تیم کلارک در شماره نگاه کرد. و همانطور که از نوشتن این مارکوس رای خود را برای عملکرد بالا حساب پس انداز بود و قابل رقابت با محصولات مشابه در بازار است.

این FDIC-محافظت حساب بیمه وجوه خود را تا 250.000 دلار است.

تبلیغات

اما نیز وجود دارد یک زن و شوهر از جنبه های منفی به مارکوس بالا-عملکرد حساب پس انداز.

 1. شما نمی توانید دسترسی به هر خود پرداز atm.
 2. شما نمی توانید واریز چک با استفاده از تلفن همراه خود را. در عوض, شما باید برای ارسال آن از طریق پست الکترونیکی حلزون.

کسانی که دو غیبت غیر معمول در جهان از بانکداری آنلاین. آنلاین ترین بانک ها را قوی خودپرداز شبکه و مشتریان است که می توانید بدون پرداخت هزینه. و بسیاری از بانک های آنلاین نیز به همراه چک سپرده از ویژگی های بزرگ. اما با مارکوس شما نه.

پس با این حساب احتمالا بهترین برای افرادی که فقط نیاز به درآمد مناسب و معقول نرخ بهره توسط پارکینگ پول و خروج از آن وجود دارد. آن را نمی خواهد کار می کنند و همچنین برای افرادی که نیاز به دسترسی به پول خود را اغلب.

عملکرد بالا سی دی

مارکوس نیز ارائه می دهد انواع مختلفی از عملکرد بالا گواهی سپرده (Cd) با بلوغ خرما از شش ماه تا شش سال است. پول شما سرمایه گذاری در یک سی دی محافظت شده توسط FDIC.

مارکوس عملکرد بالا سی دی نیاز به یک حداقل سپرده $500 و پرداخت نرخ بهره بالا. همانطور که با تمام سنتی, سی دی, شما ضربه با خروج زود هنگام مجازات اگر شما نیاز به دسترسی به بودجه قبل از بلوغ.

اما یکی از ویژگی های جالب از مارکوس عملکرد بالا سی دی 10-روز رای تضمین کند. بنابراین اگر شما برای باز کردن یک سی دی از طریق مارکوس و نرخ بالا می رود ظرف 10 روز دریافت میکنید که نرخ بالاتر برای مدت خود CD مدت است.

بدون مجازات سی دی

این مارکوس بدون مجازات سی دی ارائه یکی دیگر از گزینه برای نرخ بهره بالا با پاداش اضافه شده به شما اجازه برداشت پول خود را — به هر دلیلی با هیچ مجازات — پس از هفت روز برگزاری دوره. حداقل سپرده $500 مورد نیاز است برای باز کردن این سی دی.

سه نظر در دسترس هستند:

 • 7 ماه
 • 11 ماه
 • 13 ماه

بازده خود را تضمین شده و پول خود را بدون مجازات CD توسط فدرال بیمه توسط FDIC.

3. چگونه می توانم برداشت پول از من مارکوس حساب ؟

برداشت پول از مارکوس حساب می تواند یک بیت از یک درد است. وجود دارد هیچ فیزیکی شعب نه وجود دارد هر ATM دسترسی داشته باشید.

تبلیغات

که بدان معنی است که شما محدود به چند گزینه:

 • لینک های خارجی حساب بانکی و انتقال پول است.
 • انجام یک انتقال سیم.
 • درخواست برداشت از طریق چک.

4. چگونه می توانم اضافه کردن پول به من مارکوس حساب ؟

واریز پول به خود مارکوس حساب است که کمی ساده تر از خروج از آن. هستند چندین گزینه وجود دارد برای دریافت کار انجام می شود:

 • لینک های خارجی حساب بانکی.
 • انجام یک انتقال سیم.
 • راه اندازی پرداخت مستقیم.
 • ایمیل در چک.

که آخرین گزینه ممکن است به نظر می رسد به خصوص قدیمی مدرسه. اما همانطور که قبلا ذکر مارکوس می کند نه یک موبایل بررسی سپرده از ویژگی های. بنابراین اگر شما یک بررسی به سپرده شما باید پست الکترونیکی آن را به آدرس وب سایت خود را.

5. چگونه می توانم در تماس با خدمات به مشتری ؟

هنگامی که شما به سیستم وارد شده به خود را مارکوس حساب بانکی آنلاین وجود دارد راه های مختلفی برای تماس با خدمات به مشتریان:

 • چت زنده
 • تلفن

چت زنده در دسترس است برای وارد شده به مشتریان. و یا شما می توانید در تماس با تلفن: 1-855-730-صرفه جویی (1-855-730-7283).

اگر شما تماس مشتری سرویس میز ساعت از دوشنبه تا جمعه ساعت 8 صبح-10 p. m. ET و شنبه تا پنج شنبه ساعت 9 صبح-7 p. m. ET.

فکر نهایی

مارکوس توسط گلدمن ساکس ارائه می دهد بسیار ساده و کارآمد بانکداری آنلاین تجربه می پردازد که مناسب و معقول نرخ بهره در سراسر همه از محصولات خود را.

اما مارکوس فاقد بسیاری از زنگ ها و سوت با بسیاری از رقبای خود ارائه دهد. البته که می تواند یک چیز خوب اگر شما بیش از حد راحت با بانکداری آنلاین و نیاز به سهولت به آن!

در اینجا یک روکش از جوانب مثبت و منفی:

جوانب مثبت منفی
نرخ بالای بهره هیچ حساب و گزینه
مجازات-رایگان سی دی در دسترس هستند هیچ ATM دسترسی
هیچ موبایل بررسی سپرده

در نهایت اگر مارکوس بانک کار نمی کند برای شما یکی دیگر از بانک آنلاین ممکن است. مطمئن باشید به خواندن قطعه ما در بهترین بانک های آنلاین برای دیدن آنچه در دسترس است.

تبلیغات

شما همچنین ممکن است علاقه مند در مقالات ما در 7 بهترین رایگان چک کردن حساب و 8 از بهترین حساب های پس انداز.

بیشتر داستان های بانکی در Clark.com:tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب