وایکینگ rap battles – ترور برخی از ضربه های قاتل در AC: Valhalla

حتی پس از آغاز Assassin's Creed و به نحوی به خوبی قبل از ما حتی می دانستم که وجود دارد می تواند یک وایکینگ محو

توسط POSHTIBANNEWS در 15 اردیبهشت 1399

حتی پس از آغاز Assassin's Creed و به نحوی به خوبی قبل از ما حتی می دانستم که وجود دارد می تواند یک وایکینگ محور ورود هر کس شده است گریه کردن برای وایکینگ rap battles. گریه دیگر و آماده شدن برای نبرد رپ در Assassin's Creed سالن پذیرایی خدای اودین.

اما به طور جدی این است که احتمالا رفتن به واقعا خوب – Assassin's Creed دریا shanties افسانه ای هستند bangers. ما هنوز نمی دانیم چگونه وایکینگ رپ آف کار خواهد کرد اما آن را قطعا یک کارت وحشی برای سالن پذیرایی خدای اودین.

مرتبط با: Valhalla به نظر می رسد امیدوار کننده اما آن می تواند خندق یکی از Assassin's Creed بهترین امکانات

در اینجا توضیحات در یوبی سافت Assassin's Creed Valhalla وب سایت است که به ما این شکوه را نشان دهد:

"بادبان در سراسر یخی دریای شمال برای کشف و تسخیر شکسته امپراطوری انگلستان است. تجربه خود را در فعالیت هایی مانند شکار, ماهیگیری, تاس و نوشیدن بازی ها و یا شرکت در سنتی نورس مسابقات مانند flyting – و یا به عنوان آن را بهتر شناخته شفاهی ویرانگر رقبا از طریق هنر, وایکینگ, رپ نبرد."

بنابراین شما احتمالا فکر کردن '"وایکینگ رپ نبرد" که برای تلفن های موبایل کاملا غیر واقعی *eyeroll*' اما شما می تواند اشتباه. همانطور که شما می توانید از توضیحات فوق این رپ جنگ در واقع بنیادی از چیزی به نام "پرواز" که یکی از بسیاری از "سنتی نورس مسابقات".

مرتبط با: تاریخ و زمان آخرین از ما 2 کشتی خواهد شد در دو دیسک و یک تن از فضا

مریام وبستر تعریف "Flyting" به عنوان "یک بحث یا تبادل شخصی سوء استفاده در آیه فرم" چیست که اگر یک رپ نبرد؟! فرهنگ سفر را انجام داده است و عمیق شیرجه رفتن به مبارزه کلامی فراهم می کند و این مثال فوق العاده از نورس ادبیات:

"من دیگر نمی خواهد آن را مخفی نگه دارید:
آن را با تو خواهر
تو hadst چنین پسر
به سختی بدتر از خودت.

—Hárbarðr از Lokasenna"

بدیهی است این وایکینگ rap battles خواهد بود و هیچ منع نگه می دارد اما ما باید صبر کنید تا زمانی که ما می بینیم برخی از گیم پلی قبل از ما در واقع می تواند درک چگونه این بازی در Assassin's Creed سالن پذیرایی خدای اودین. خوشبختانه مایکروسافت ممکن است ما تحت پوشش این آینده پنج شنبه با خود ایکس باکس سری X, ویترین.

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید. به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیرtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de