افسانه از موبایل و کامپیوتر: نفس های وحشی 2 – همه چیز را ما می دانیم در مورد عاقبت

نینتندو نیست عادت ابتلا مستقیم قسمت به برخی از آن گل سرسبد فرانچایز به طور معمول برای امید بستن نوآورانه تجربه

توسط POSHTIBANNEWS در 27 تیر 1399

نینتندو نیست عادت ابتلا مستقیم قسمت به برخی از آن گل سرسبد فرانچایز به طور معمول برای امید بستن نوآورانه تجربه های جدید به جای بازگشت به همان جهان است. ما تا به حال تعداد بیشماری از موبایل و کامپیوتر و, بازی ماریو, اما اکثر آنها ویژگی های مختلف تنظیمات سبک های بصری و گیم پلی مکانیک که تعجب بازیکنان دوباره و دوباره.

افسانه از موبایل و کامپیوتر: نفس های وحشی 2 خواهد بود یک استثنای نادر اقدام به عنوان یک عاقبت مستقیم به 2017 شاهکار است که به ظاهر در ادامه این روایت از لینک و موبایل و کامپیوتر پس از پیروز شدن بر فاجعه کانن از زمین Hyrule. فراتر از اولین تریلر ما متاسفانه نمی دانید که بسیار در مورد آن, اما قطعا ویژگی های همان جهان و زرق و برق دار زیبایی را به عنوان سلف خود.

بررسی مورد اعتماد وارد شده است همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد این افسانه از موبایل و کامپیوتر: نفس های وحشی 2 از جمله آخرین اخبار, گیم پلی, تریلر, و بیشتر.

نفس از وحشی 2 تاریخ انتشار – هنگامی که آن بیرون می آید ؟

داشتن شده است پرده برداری بیش از یک سال پیش نینتندو است و در عین حال به ارائه به روز رسانی در نفس وحشی 2. در زمان نوشتن وجود دارد و نه تایید پنجره آزادی و هنوز معلوم نیست که آیا تغییر خواهد کرد که قبل از پایان سال 2020 است.

نفس از وحشی 2 تریلر – چگونه آن را نگاه می کنید ؟

در حالی که ما نمی دریافت یک عنوان رسمی به آینده و عاقبت ما دیدم زیبا, غم انگیز, تریلر که دیدم لینک و موبایل و کامپیوتر بررسی عجیب و غریب وقوع فوقالعاده بالقوه زیر Hyrule قلعه.

ورزشی موتور همان است که صفحه اول آن به نظر می رسد مثبت زرق و برق دار. در این کلیپ می بینیم دو قهرمان ما در سراسر خالی از سکنه درخت از انواع مسکن یک جسد پوسیده با حرز در اطراف گردن آن به دنبال ominously نسبت به آنها.

مرتبط: بهترین تعویض بازی

آشکار است چیزی بسیار بد است رفتن به پایین در Hyrule. این dessicrated بدن بسیار به نظر می رسد مانند Ganon – اما این بازی می گیرد و پس از Ganon در حال حاضر تبعید شده اند از زمین توسط قهرمان از زمان. شاید برخی دیگر از نیروی تاریک بازگشت از یک عنوان مانند گرگ و میش شاهزاده Zant یا Skyward Sword مرگ – یا جدید دشمن است که در پشت این تهدید است. که یا هر چه کشیدن رشته ها لینک و موبایل و کامپیوتر به وضوح نمی تواند گرفتن یک استراحت.

هر دو لینک و بازی موبایل و کامپیوتر قسمت برجسته در تریلر enraptured توسط هر شبح وار وقوع اتفاق افتاده است آنها را. به نظر می رسد که هر چه به آنها روبرو می شوند دارای یک تأثیر عمده ای بر روی زمین از Hyrule شاید جاری شدن سیل آن را با هیولاها و شیاطین ما باید مطالب با.

نفس از وحشی 2 لیست علاقه مندی های – آنچه ما می خواهیم برای دیدن

جدید-نگاه Hyrule

قضاوت از تریلر نفس از وحشی 2 به نظر می رسد مجموعه در همان Hyrule طولانی نیست پس از وقایع بازی اول. به عنوان بزرگ به عنوان کاوش در این دنیای وسیع و زمین خراب بود در نفس وحشی بازبینی همان نقشه عظیم در عاقبت به خوبی می تواند بسیار خسته کننده, مگر اینکه محیط زیست است قابل ملاحظه ای تغییر کرده است.

ما'دوباره شرط بندی ما'll همان نقشه اما تغییر داده یا با تلاش های تعمیر و یا تغییر توسط شر انرژی ما در تریلر. شاید که می تواند با آن بیشتر دشمنان و آیتم های جدید و جدید-حرکت مکان های ...

تیره تر داستان

تریلر برای نفس وحشی 2 نکات در تیره تر تغییر نسبت به آنچه ما شاهد با اصلی است. عاقبت به نظر می رسد مانند آن اتخاذ چشمگیر تن شیفت مشابه به چگونه وحشت زده Marora's ماسک موفق Ocarina of Time.

در حالی که افسانه از موبایل و کامپیوتر بازی ها نیست معمولا خیلی از تمرکز بر داستان فراتر از لینک رفتن بر روی یک ماجراجویی و شکست بد, آن را هنوز هم جالب خواهد بود تا ببینید که آیا نینتندو معرفی خواهد شد تر و یا تیره تر تم ها از ما استفاده می شود به با حق رای دادن.

مرتبط با: Animal Crossing: New Horizons نقد و بررسی

Breath of the Wild 2

قابل پخش در موبایل و کامپیوتر

لینک بود't تنها زمانی که او کشف کرد که نیروی شیطانی در کمین زیر Hyrule قلعه به عنوان موبایل و کامپیوتر درست بود توسط سمت خود را. در حالی که مادوباره به دیدن استفاده می شود موبایل و کامپیوتر به عنوان یک دوشیزه در پریشانی او در نهایت می تواند تبدیل به طور کامل قابل پخش قهرمان این دور زمان و یا حتی به عنوان اختیاری از شخصیت های قابل پخش.

ممکن است وزن بیشتر به این امید از حدس و گمان خالص به عنوان موبایل و کامپیوتر's لباس قطعا نشان می دهد او را به رفتن بر روی یک ماجراجویی به جای نشستن با خیال راحت بر او تاج و تخت در Hyrule قلعه. برخی گمان شما برنده'تی گرفتن این فرصت را به بازی به عنوان لینک در همه به عنوان شما'll به جای عنوان بازی موبایل و کامپیوتر برای نجات پسر بچه تعجب می کنم. وای چقدر جداول خواهد به نوبه خود.

بیشتر و/یا بزرگتر dungeons

در حالی که اصلی نفس از وحشی تا به حال بیش از یک صد نفر از پازل پر از زیارتگاه های پراکنده در سراسر Hyrule وجود بودند't بسیاری از بزرگ سیاه چال محیط به کاوش. چهار الهی جانوران حداقل ارائه یک طعم و مزه از آنچه موبایل و کامپیوتر dungeons می تواند ارائه دهد اما آنها به جای کوتاه و تمرکز بیشتر بر یک پازل بزرگ و جنگ و رئیس از تودرتو معابد و زندان ها از عناوین قبلی.

با آشنا و البته به طور بالقوه تیره تر Hyrule ظاهر می شود تنظیم برای عاقبت زندان ها را در جا بسیار خوب در واقع. ما را به قنات مکان را حذف پتانسیل خستگی به معنای واقعی کلمه رویم بیش از زمین و همچنین خاراندن خارش که غایب بود از آخرین عنوان.

ما'ام رو هر یک از انگشتان ما عبور در امیدواریم که که افسانه از موبایل و کامپیوتر سری را بازگشت به حالت اصلی خود قالب برای قسط بعدی.

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید. به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیرtinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن