عکس شمشیر و سپر جزیره از زره گسترش می رسد بعد از این ماه

نینتندو تایید کرده است تاریخ انتشار, عکس شمشیر و سپر برای اولین بار عمده گسترش جزیره از زره پوش. آینده قطعه ا

توسط POSHTIBANNEWS در 13 خرداد 1399

نینتندو تایید کرده است تاریخ انتشار, عکس شمشیر و سپر برای اولین بار عمده گسترش جزیره از زره پوش.

آینده قطعه از محتوای قابل دانلود راه اندازی خواهد شد در ماه ژوئن 17th به عنوان مستقل دانلود و به عنوان بخشی از بازی را گسترده تر توسعه منتقل می کند. بدیهی است که شما نیاز به خود گوگل شمشیر و سپر به دست آوردن دسترسی به مناطق جدید موجودات و موضوعات دیگر.

اوایل امروز نینتندو منتشر شد یک تریلر جدید برای جزیره زره نمایشگاه بیشتر از توسعه مکان های مذهبی و جنگ است. شما در پیدا کردن منطقه ای جدید انواع در کنار بازگشت شخصیت های اصلی مبارزات انتخاباتی. آن را واقعا سرگرم کننده است و امیدوارم در درمان برخی از وانیل کمپین ویژگی های کاستی.

بازیکنان را پیدا خواهد کرد خود را در سفر به یک منطقه جدید در عرصه Galar با خود متمایز حیات وحش و الگوهای آب و هوایی. ما حتی گرفتن یک نگاه اجمالی از Galarian Slowbro با شایان ستایش fella بغدادی در میان همه هیجان. هرگز تغییر Slowbro.

مرتبط: بهترین تعویض بازی

فوق تریلر نیز فراهم می کند ما با یک نگاه مناسب و معقول در منجمد تندرا گسترش است که نه میله میله برای راه اندازی تا بعد از آن در سال. آن را نیز به عنوان بخشی از گسترش عبور, بنابراین بازیکنان که می خواهند برای دسترسی به هر دو قطعه از محتوا می خرید که و نجات چند سکه. شما حتی می خواهید به دست آوردن برخی از ویژه لوازم آرایشی و بهداشتی موارد برای قبل از سفارش.

عکس شمشیر و سپر است لذت بخش RPG و جامد باز فصل برای یاد حق رای دادن در نینتندو ترکیبی کنسول. در اینجا یک قطعه از ما 4/5 نقد و بررسی: "این بسیار عالی است که ورود در بازی آخرش را یاد حق رای دادن, هل دادن سری به جلو در برخی از راه های هیجان انگیز در حالی که هرگز فراموش ریشه ساخته شده است که آن را خیلی دوست داشت در وهله اول است."

"در حالی که آن را underwhelms در آن تصاویری و تحت پخته استفاده از ایده های جدید عمل کاوش Galar و ابتلا به موجودات باقی می ماند به عنوان لذتبخش قانع کننده آن را به عنوان تا به حال شده است – و این چیزی است که واقعا در پایان مهم است."

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید. به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیرtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن