جدید iMacs می تواند در این هفته منتشر

اپل نه تجدید آن iMac صف برای مدتی در حال حاضر. آن واقع شده است بیش از یک سال است. ما شده اند با شنیدن شایعه از

توسط POSHTIBANNEWS در 7 مرداد 1399

اپل نه تجدید آن iMac صف برای مدتی در حال حاضر. آن واقع شده است بیش از یک سال است. ما شده اند با شنیدن شایعه از پتانسیل تجدید و به نظر می رسد که مدتها در انتظار تجدید خواهد شد ظاهرا اتفاق می افتد این هفته است. اما قبل از اینکه شما بیش از حد هیجان زده وجود دارد ممکن است برخی از اخبار ناامید کننده.

تبلیغات

دلیل این است که با توجه به شایعات این refresh نمی شود معرفی نام تجاری طراحی جدید است که ما شده اند به شنیدن در مورد. این شایعات نشان می دهد که اپل ظاهرا خواهد بود صرفه جویی در طراحی مجدد برای iMacs که بسته خود را سفارشی سیلیکون تراشه. این به این معنی است که این نسخه آتی ممکن است تنها با یک سخت افزار refresh که احتمالا فقط از ویژگی های اینتل پردازنده های جدیدتر و نه چیزی بیشتر.

این مدت طولانی است که این باورند که تازه در حال آمدن است تا حدی به دلیل این واقعیت است که اپل نه تجدید کامپیوتر در بیش از یک سال است. همچنین اگر شما به یاد iMac حمل و نقل بار تضعیف شده و نه به طور چشمگیری که در اوایل این ماه از مشتریان که می خواستم به سفارش iMac را تا سپتامبر صبر کنید قبل از آن حمل می شود.

این باعث شده است که برخی بر این باورند که یک refresh می تواند در این نسخهها کار میکند به همین دلیل است که این شرکت در حال اجرا پایین در دسترس سهام. ممکن است که این بیماری همه گیر کوروناویروس می تواند علت تاخیر اما ما باید منتظر بمانیم و ببینیم تا آن را با یک دانه نمک ،

در زمینه اپل >کامپیوتر >شایعات. بیشتر بخوانید درباره iMac. منبع: 9to5mactinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
مقالات مشابه
نظرات کاربرن