هاله بی نهایت: مایکروسافت تایید کرد ما در نهایت دیدن Master Chief این ماه ژوئیه

آن بوده است که تقریبا پنج سال پس از انتشار بازی Halo 5: Guardians ترک ما مشتاقانه در انتظار فصل بعد در 343' به

توسط POSHTIBANNEWS در 19 اردیبهشت 1399

آن بوده است که تقریبا پنج سال پس از انتشار بازی Halo 5: Guardians ترک ما مشتاقانه در انتظار فصل بعد در 343' به ریکلایمر سه گانه و پس از یک هیولا cliffhanger که در سمت چپ کل کهکشان در آستانه نابودی.

وجود دارد همه برای بازی در هاله بی نهایت جدید مدتها در انتظار ورود مایکروسافت در فیلمهای تیرانداز حق رای دادن. متاسفانه با راه اندازی ایکس باکس سری X رسم نزدیک تر و نزدیک تر و ما هنوز نمی دانید که بسیار در مورد آن. فراتر از یک اواز یا موسیقی دو نفری از تریلر و برخی از جزئیات کوچک, Master Chief, ماجراجویی های بعدی باقی می ماند یک رمز و راز است.

بنابراین بررسی مورد اعتماد وارد شده است همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد هاله نامحدود از جمله آخرین اخبار, تاریخ انتشار, تریلر, گیم پلی, و بیشتر.

هاله بی نهایت تاریخ انتشار – هنگامی که آن بیرون می آید ؟

تاریخ انتشار باقی می ماند تایید نشده برای بازی Halo بی نهایت, اما آن را امن فرض کنیم از آن خواهد شد یک گل سرسبد لانچ تایتل ایکس باکس سری X. بدیهی است که آن نیز از آمدن به ایکس باکس و ویندوز 10 خواهد شد و به احتمال زیاد پشتیبانی هوشمند مایکروسافت سیستم تحویل.

مرتبط: بهترین ایکس باکس سری X بازی

Halo Infinite

هاله بی نهایت اخبار – انتظار می رود مقدار زیادی از اخبار در ماه جولای

مایکروسافت تایید کرده است که اخبار در هاله بی نهایت خواهد شد در آینده این ماه جولای به عنوان بخشی از یک ایکس باکس 20/20 ارائه شده است. پس از تمام استودیوها و اعضای این شرکت در حال حاضر کار از خانه Microosft راه اندازی کرده است جدید ماهانه جریان برنامه های طراحی شده به نمایش گذاشتن آن از آخرین سخت افزار ها بازی ها و اطلاعیه ها.

هاله بی نهایت تریلر – تمام فیلم های ما تا کنون دیده ام

ما وارد این دو تریلر برای بازی Halo بی نهایت زیر. ما انتظار داریم که جامع تر و گیم پلی ارائه خواهد رسید پیش از پرتاب آن در اواخر این سال شاید طول تخصصی دیجیتال رویداد.

چه هاله بی نهایت است – آن را در واقع هاله 6?

با هاله بی نهایت 343 تا طرح میتوانست سنتی نامگذاری کنوانسیون برای سری اصلی از بازی Halo – به طور بالقوه مارک یک آغاز جدید برای سری. هاله بی نهایت خواهد بود که برای اولین بار اصلی سری بازی Halo بدون تعداد در عنوان پس از اولین ورود به بازی Halo: Combat Evolved و رسیدن به آن از لحاظ فنی یک prequel.

343 قرار داده است برخی از سیگنال های مختلط در مورد اینکه آیا این به معنای این بازی است که فقط در واقع هاله 6 یا اگر آن را بزرگتر شیفت برای سری. 343 جف Easterling قبلا به تایید Gamespot "شما فقط باید آن را در نظر Halo 6. فکر نمی کنم از آن به عنوان یک prequel نوع از چیزی. این داستان بعدی. آن را فصل بعد در چه می گذرد."

اما 343 پست وبلاگ منتشر شد همزمان با E3 2019 نشان می دهد هاله بی نهایت است یک شروع جدید است. هاله بی نهایت است که به عنوان یک "روحانی راه اندازی مجدد" و "یک نقطه شروع برای بازیکنان جدید". استودیو آیا هنوز هم اصرار دارند "جهان ادامه خواهد داد تداوم Halo 5".

مرتبط با: Cyberpunk 2077

Halo Infinite

هاله Infinite Xbox سری X – خواهد بود در آینده برای کنسول های نسل بعدی?

بله! مایکروسافت و 343 Industries اعلام کرده اند که هاله بی نهایت خواهد بود یک گل سرسبد عنوان برای ایکس باکس سری X. ما تصور آن را واقعی خواهد بود بصری و مکانیکی ویترین برای ماشین جدید پس از آن می رسد.

اگر شما در حال برنامه ریزی برای ارتقاء نگران نباشید. هاله بی نهایت نیز از آمدن به ایکس باکس یکی از خانواده کنسول و ویندوز 10 و شما می توانید انتظار یک روز-یک نسخه در ایکس باکس بازی عبوربیش از حد! مردمی در بیش از ایکس باکس واقعی سخاوتمندانه دسته.

هاله گیم پلی بی نهایت – چگونه آن را بازی ؟

ما فکر می کنیم ممکن است بیشتر پاسخ به این زیر E3 2019 اما مایکروسافت در کنفرانس آمد و رفت بدون یک اشاره از Halo گیم پلی بی نهایت. این قبلی تریلر نشان داد وسیع مناظر – به طور بالقوه اشاره به سمت بیشتر باز جهان سبک گیم پلی برای بازی Halo بی نهایت است. ما نمی دانیم هاله بی نهایت خواهد شد در حال اجرا در 343 جدید Slipstream موتور و خیره کننده عکس به احتمال زیاد وجود دارد برای نشان دادن خاموش جدید موتور نسل بعدی لغو احکام صادره ی.

E3 بیانیه از 343 ویژگی های زیادی از ذکر داستان ، داستان و گیم پلی open-world ناسازگار نیست – البته – اما روایت متمرکز بر بازی های سنتی شناخته شده است به یک تجربه مناسب.

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید. به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیرtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن