پارسه به صرف بیشتر در سال 2020 از آنها در دهه گذشته

تصویر های اعتباری – JohnnyMrNinja/ویکی پدیاتبلیغاتبسیاری از مردم بازی اما گاهی اوقات نیاز به تعادل زمان برای ک

توسط POSHTIBANNEWS در 30 تیر 1399

تصویر های اعتباری – JohnnyMrNinja/ویکی پدیا

تبلیغات

بسیاری از مردم بازی اما گاهی اوقات نیاز به تعادل زمان برای کار و تحصیل و بازی به این معنی است که برخی از مردم به پایان رسید تا بازی کمتر از آنها انجام دهد. اما با این بیماری همه گیر کوروناویروس و با مردم بودن در مستند به نظر می رسد که بیشتر مردم در حال پخش بازی از همیشه.

در واقع با توجه به آخرین آمار منتشر شده از سوی NPD به نظر می رسد به عنوان هر چند پارسه صرف یک تن از پول در سال 2020 بیشتر از آنها در دهه گذشته یا بیشتر. با توجه به آمار و ارقام صرف بازی در سال 2020 بالغ بر $1.2 میلیارد دلار است که بیش از آنچه صرف شده در سال های گذشته اگر چه آن را کمی می افتد کوتاه از سال 2009 که در آن صدر 1.3 میلیارد دلار.

مانند ما گفت, شانس خوب وجود دارد که این می تواند با توجه به همه گیر و مستندات که در آن مردم شروع به پیدا کردن راه های جدید برای سرگرمی خود را. ما را دیده اند مدارک و شواهد از این درست باشد که در اوایل سال جاری نینتندو فروخته شد خارج از سوئیچ کنسول با توجه به یک چشم انداز مثبت در خرید.

آنچه که این باعث می شود حتی بیشتر جالب است این واقعیت است که هر دو PS5 و Xbox سری X هستند به دلیل این که به این معنی است که ما تصور می کنیم که بسیاری از علاقهمندان به بازی خواهد در واقع صرف کمتر در حالی که انتظار برای کنسول اما این داده ها نشان می دهد مخالف است.

در زمینه بازی >عمومی. بیشتر بخوانید درباره مطالعه و بررسی است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن