مایکروسافت و سامسونگ تیم برای ایکس باکس بازی پاس نهایی بسته نرم افزاری

بنابراین شما در حال فکر در مورد خرید سامسونگ توجه داشته باشید کهکشان 20. اگر شما می خواهید اگر شما باید انتخاب

توسط POSHTIBANNEWS در 20 مرداد 1399

بنابراین شما در حال فکر در مورد خرید سامسونگ توجه داشته باشید کهکشان 20. اگر شما می خواهید اگر شما باید انتخاب کنید تا این گوشی و یا "بازی" گوشی هوشمند، به نظر می رسد که سامسونگ در حال ساخت یک مورد بسیار قانع کننده برای محصولات خود را به دلیل در همکاری با مایکروسافت، هر دو شرکت بسته نرم افزاری ایکس باکس بازی پاس نهایی برای توجه 20 گوشی رونمایی کرده اند.

تبلیغات

به گفته مایکروسافت، مشتریانی که پیش از سفارش یادداشت 20 گزینه انتخاب بسته نرم افزاری بازی در خرید را داشته باشند. این به مشتریان اشتراک سه ماه به ایکس باکس بازی پاس سرویس نهایی، و همچنین قدرت یک موگا XP5 - X به علاوه کنترل بلوتوث با یک کلیپ تلفن ی پیوست را می دهد.

این بدان معنی است که شما قادر خواهید بود به بازی حق خارج از جعبه با استفاده از کنترل بازی فیزیکی, است که صادقانه ترجیح داده در هنگام بازی بازی در مقایسه با استفاده از کنترل های onscreen. همچنین باید توجه داشت که مایکروسافت اعلام کرده است که سرویس جریان پروژه xCloud خود بخشی از اشتراک Xbox Game Pass Ultimate خواهد بود.

این بدان معنی است که کاربران سامسونگ نیز قادر خواهند بود تا انواع بازی های ایکس باکس را مستقیماً بر روی گوشی های خود جریان دهند و به آن ها امکان دسترسی به محتوای بازی های بیشتری را که ممکن است لزوماً به طور خاص برای موبایل ایجاد نشده باشد، داده اند. این خواهد بود لگد زدن در 15th سپتامبر است که نسبتا به زودی و به نظر می رسد مانند یک ویژگی بسیار هیجان انگیز به جلو نگاه به.

در زمینه تلفن های همراه >انجمن. بیشتر بخوانید در مورد گلکسی نوت 20، مایکروسافت، سامسونگ و ایکس باکس. منبع: blogs.windowstinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن