شارژ سریع: Qualcomm ارزان 5G چیپ ست است که ایده آل برای موتور G9

کوالکام به تازگی گرفته شده این پیچد خود را با نام تجاری جدید چیپ ست و هدف آن را 5G – در میان دیگر معمولا گل سر

توسط POSHTIBANNEWS در 31 خرداد 1399

کوالکام به تازگی گرفته شده این پیچد خود را با نام تجاری جدید چیپ ست و هدف آن را 5G – در میان دیگر معمولا گل سرسبد محور ویژگی ها – به تلفن در $/£200-400 بازار است. شما می دانید زمان بهترین گوشی در این قیمت ؟ موتور G8.

موتورولا بوده است استارت کردن عالی تلفن های بودجه برای سال در حال حاضر و سری G باقی مانده جواهر در نام تجاری خط. بله این ممکن است رقیق شده آن تا حدودی با بسیاری از تکرارها و spin-offs اما ساده Moto G (و شاید موتور G8 قدرت) باقی مانده است و بهترین این دسته است.

شما پیدا کردن مشابه قیمت مسابقات از امثال افتخار, Xiaomi و Realme که ضرب و شتم G8 برای امکانات و در عین حال من همیشه ترجیح می دهند با استفاده از موتورولا تلفن های بودجه به دلیل تجربه در زمینه نرم افزار است که معمولا بسیار بهتر است.

بنابراین واضح گام بعدی در نگه داشتن موتور G9 (بیایید فرض کنیم موتورولا قصد ندارم به خندق moniker در هر زمان به زودی) در بالای صفحه اضافه کردن پشتیبانی برای 5G به خصوص همانطور که می دانید این رقابت خواهد بود و از جمله آن است. آن را خوش شانس پس از آن که Qualcomm Snapdragon 690 چیپ ست دارای X51 مودم برای 5G, حتی اگر آن را فقط پشتیبانی آهسته تر زیر 6Ghz نوع 5G به جای سریعتر mmWave استاندارد تبدیل شده است که مشترک در سراسر ایالات متحده است.

کوالکام اعلام کرد که گوشی های بسته بندی این چیپست های جدید منتشر خواهد شد نسبت به پایان سال و که مارک های استفاده از آنها را شامل در میان دیگران مثل HUAWEI و LG و موتورولا. با توجه به موتورولا استفاده می شود 6-gen چیپست Snapdragon در سری G آخرین بار در اطراف آن باعث می شود بسیاری از حس برای استفاده از جدید 690 دفعه بعد.

5G نیست تنها برجسته از این تراشه جدید هر چند به سادگی با داشتن پشتیبانی برای ویژگی های خاص لزوما به معنای یک گوشی ساز خواهد شد و تصمیم گیری به آنها را شامل. مثلا Snapdragon 690 اجازه می دهد تا برای حمایت از سریع 120Hz نمایش 4K HDR تصویری و 192 مگاپیکسل دوربین. این ویژگی ها بعید به نظر می رسد برای G9, اما, این می تواند اجازه می دهد موتورولا به ارائه برخی از کمی گرانتر دستگاه با پایان بالاتر ویژگی های. یک 90Hz یا 120 هرتز Moto G نسخه ،

مرتبط: بهترین اواسط محدوده گوشی های

یا نه این امکانات به نظر می رسد در تمام گوشی های در حال اجرا بر روی این چیپ ست آن را بزرگ برای دیدن آنها را بریزد به طوری که به سرعت از flagships و به مراتب گران تر دستگاه.

چه تر است, به احتمال زیاد قابل توجه بر روی یک موتور G9 در حال اجرا 690 هستند افزایش عملکرد. کوالکام گفت: این ارائه خواهد شد 20 درصد بهتر از عملکرد CPU و مهمتر از 60 درصد سریع تر GPU هنگامی که در مقایسه با Snapdragon 675. افزایش خوبی به بازی و به طور کلی سرعت گوشی های ارزان تر است همیشه خوش آمدید.

البته این همه حدس و گمان و موتور G8 تنها شده است در قفسه برای چند ماه. در سال 2019 ما شاهد قدرت نسخه از سری G8 منتشر شده در Q4 با واقعی موتور G8 آینده تعدادی از ماه بعد پس ما ممکن است انتظار در حالی که دیگر برای دیدن آنچه که اتفاق می افتد با پیگیری. هنوز هم ما می توانیم امید ما را ببینید موتور G9 5G نسخه در دسترس است در آینده ای نه چندان دور و احتمالا نشسته در بالای لیست ما را از بهترین گوشی های ارزان.

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید. به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیر

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن