4 مراحل را قبل از درخواست برای یک کارت اعتباری جدید در سال 2020

اگر شما در بازار برای یک کارت اعتباری جدید در سال 2020, شما ممکن است دریابید که تاثیر مالی این بیماری همه گیر

توسط POSHTIBANNEWS در 22 اردیبهشت 1399

اگر شما در بازار برای یک کارت اعتباری جدید در سال 2020, شما ممکن است دریابید که تاثیر مالی این بیماری همه گیر کوروناویروس اتحادش را تغییر قرض گرفتن چشم انداز است.

برخی از کارت های اعتباری صادر کنندگان مطرح کرده اند استانداردها در پذیرش مشتریان جدید و برخی نیز به کاهش محدودیت های اعتباری و یا فسخ حساب برای مشتریان موجود.

و در حالی که پول متخصص کلارک هوارد شما را تشویق به در نظر گرفتن اضافه کردن یک کارت اعتباری جدید به کیف پول خود را در طول این زمان اقتصادی نامشخص تغییرات کارت صادر کنندگان در حال ساخت در حال حاضر می تواند آن را سخت تر برای دریافت کارت شما می خواهید.

این بدان معناست که شما در حال رفتن به نیاز به اطمینان حاصل شود اعتبار خود را در شکل بالا قبل از اینکه شما درخواست خود را ارسال کنید. اخم نکنید ، تیم کلارک است که در اینجا برای کمک به.

همانطور که شما شروع تلاش خود را برای یک کارت اعتباری جدید در اینجا چهار مرحله را قبل از اینکه شما شروع روند درخواست:

1. خود را ارزیابی اعتبار

یکی از واقعیت های خشن از تقاضا برای کارت های اعتباری مالی در طول زمان های سخت است که صادر کنندگان کارت کمتر احتمال دارد به گسترش وام و اعتبار به مشتریان با کاهش نمره های اعتباری است. بنابراین هنگامی که شما شروع به درخواست برای یک کارت جدید شما در حال رفتن به می خواهید به درک چگونه صادر کننده کارت خود را ارزیابی اعتبار. کمک خواهد کرد که شما تصمیم می گیرید که کارت برای درخواست.

گام اول در این فرآیند به دست آوردن دسترسی به آخرین گزارش های اعتباری برای معاینه.

چگونه برای به دست آوردن گزارش اعتبار خود را

شما می توانید یک کپی رایگان از گزارش اعتبار خود را از طریق AnnualCreditReport.com. آن را به تازگی اعلام شد که شما می توانید گزارش های اعتباری خود را در اینجا به صورت رایگان تا یک بار در هفته از طریق آوریل 2021.

در اینجا گام به گام روند برای این ادعا این گزارش:

 • رفتن به AnnualCreditReport.com
 • با کلیک بر روی "درخواست شما گزارش اعتبار رایگان"
 • با پر کردن این فرم است که می پرسد برای اطلاعات شخصی شما
 • تایید هویت خود را با هر دفتر اعتباری
 • پس از تایید شما فرستاده می شود به گزارش اعتبار خود را

آنچه که در گزارش اعتبار خود را

در حال حاضر شما می دانید که چگونه برای پیدا کردن گزارش های اعتباری خود را. اما آنچه شما به دنبال در هنگامی که شما آنها را ؟

تبلیغات

وجود دارد چهار نوع از اطلاعات شخصی که شما در حال رفتن به می خواهید برای نظارت و بررسی در گزارش های اعتباری خود را:

 • اطلاعات شخصی: این اطلاعاتی که شما ارسال به وام دهندگان هنگامی که شما درخواست برای اعتبار. آنها با استفاده از آن به منظور بررسی که شما که شما می گویند شما هستند. شما می خواهید به بررسی املای نام خود و آدرس و شماره امنیت اجتماعی و اطلاعات اشتغال به اطمینان حاصل شود آن را همه درست است.
 • حساب های اعتباری: این یک تلفیقی از گزارش خود را از وام دهندگان: چیزهایی مثل شما سابقه پرداخت وام خودرو, وام مسکن و کارت های اعتباری. شما همچنین پیدا کردن اطلاعات در اینجا در مورد چه مدت شما تا به حال هر حساب و اینکه آیا هر حساب در خوب یا بد ایستاده است.
 • سوالات اعتباری: این بخش نشان می دهد که چگونه بسیاری از زمان شما درخواست برای وام و یا خط اعتباری. به طور معمول, هنگامی که شما درخواست یک وام دهنده را در گزارش اعتبار خود را به مرور اعتبار خود را. هنگامی که شما درخواست برای کارت های اعتباری این معامله است به احتمال زیاد به این فهرست اضافه شده. تعداد زمان اعتبار درخواست شده از طرف شما می تواند تاثیر نمره اعتباری خود را.
 • سوابق و مجموعه: گزارش های اعتباری را نیز شامل اطلاعات عمومی مانند مجموعه و یا ورشکستگی در نام خود را. این در حال رفتن به بزرگ پرچم قرمز برای یک شرکت کارت اعتباری پس از آن احتمالا باید بدون گفت که شما در حال رفتن به می خواهید برای جلوگیری از علائم ضعیف در این منطقه است.

شما می خواهید مطمئن شوید که گزارش های اعتباری خود را با دقت منعکس کننده وضعیت مالی خود اطلاعات شخصی و گذشته سوالات. اگر شما پیدا کردن چیزی که نیست که باید باشد وجود دارد شما می توانید مراحل را به اختلاف گزارش اعتبار خود را.

2. ارزیابی و بهبود نمره اعتباری خود

در حال حاضر که شما دیده و گزارش های اعتباری خود را و می دانم آنچه که در آنها شما ممکن است تعجب کنید که چگونه خوب نمره اعتباری خود است و این که آیا آن نیاز به بهبود.

این نمرات که متفاوت از یک اعتبار دفتر به بعد درجه در مقیاس است که محدوده از 300 تا 850. نزدیک تر شما را به 850 بهتر است. چرا که نمره نزدیک به 850 می افتد به چه طلبکاران در نظر گرفتن "عالی" اعتبار براکت.

چه عالی اعتباری ؟ و شما آن را انجام?

"عالی" اعتباری است که گاهی اوقات به عنوان عامل تعیین کننده برای دسترسی به بهترین کارت های اعتباری در بازار است.

هر صادر کننده کارت با استفاده از روش مختلف برای ارزیابی خطر یک وام جدید به طوری تعاریف خود را از "اعتبار بسیار عالی" می تواند متفاوت باشد.

اما وجود ابزار برای کمک به درک که در آن نمره اعتباری خود را می افتد مختلف امتیاز فلس است. یک اصلی است که به نام یک نمره FICO.

برای مثال در اینجا تفکیک چگونه نمره FICO طبقه بندی می شوند:

نمره FICO مقیاس

 • "استثنایی" (800-850): 21 درصد از آمریکایی ها در این دسته قرار می گیرند و به احتمال زیاد واجد شرایط برای بهترین کارت اعتباری ارائه می دهد در دسترس است.
 • "بسیار خوب" (740-799): این دسته است که باید شما واجد شرایط برای بسیاری از گزینه های کارت اعتباری در "بهتر از متوسط" نرخ. 25 درصد از آمریکایی ها در این گروه است.
 • "خوب" (670-739): این است که هنوز هم به عنوان یک نسبتا کم خطر اما افرادی که نمره در پایان پایین تر از این لایه ممکن است شروع به احساس تاثیر شرایط اقتصادی هنگامی که تقاضا برای یک کارت اعتباری جدید.
 • "عادلانه" (580-669): یک نمره در این منطقه مکان شما به عنوان یک "subprime وام گیرنده" با توجه به Experian. این بدان معناست که شما در حال رفتن به یک زمان سخت شدن مطلوب قدرت پردازش و یا نرخ ها از یک کارت اعتباری جدید و ممکن است مشکل گرفتن پذیرش در تمام توسط برخی از صادر کنندگان.
 • "بسیار ضعیف" (300-579): اگر شما در این دسته قرار می گیرند با 16 درصد از آمریکایی ها خود را بهترین مسیر برای اعتبار ممکن است از طریق یک کارت اعتباری امن. تیم کلارک دارای امتیاز بهترین کارت های امن در اینجا.

توسط FICO, تعریف, شما باید به دنبال یک نمره اعتباری 800 یا بهتر است به احساس راحتی در خود را "عالی" وضعیت اعتباری.

سرمایه اعتباری یک سطح دستورالعمل

سرمایه یکی, که یکی از عمده صادر کنندگان کارت اعتباری در ایالات متحده تولید چهار ردیف اعتباری راهنمای نمودار برای کمک به متقاضیان بالقوه.

تبلیغات

این نمودار نشان می دهد که این شرکت کارت بهترین-مناسب برای متقاضیان با توجه به اعتبار خود را.

در اینجا نگاهی به این نمودار از یک سرمایه به عنوان یک مثال از اینکه چگونه یک کارت اعتباری صادر کننده ممکن است طبقه بندی مشتریان بالقوه:

Capital One puts its credit reports guidelines on its website.

چه جالب این است که این نمودار نمی کند در واقع لیست هر نمره اعتباری محدوده.

که احتمالا در خدمت به عنوان یک یادآوری خوب برای مصرف کنندگان است که هیچ نمره های اعتباری است که به تنهایی معیار برای تصمیم گیری از یک صادر کننده کارت.

چگونه به بهبود نمره اعتباری خود

به بهبود نمره خود را شما می خواهید به در نظر گرفتن چگونه فرمول وزن است و پس از آن خود را تنظیم مالی بالقوه ضعف درآمده است.

در اینجا نگاهی خشن به تفکیک برای چه نمره اعتباری خود را تعیین می شوند FICO نمره تعیین می شود و برخی از نکات اساسی برای بهبود در هر منطقه:

 • تاریخ پرداخت (35%): تعمیر سریع و آسان در اینجا: مطمئن شوید که شما پرداخت صورتحساب خود را به طور کامل و در زمان. اگر وجود دارد تخلفات در حساب خود را در هر تلاش برای اصلاح این وضعیت است.
 • توازن فوق العاده (30%): این مبلغ از کل مبلغ به شما بدهکار به طلبکاران. به بهبود نمره خود را در این منطقه شما می توانید به سادگی پرداخت وام و یا کارت اعتباری برجسته توازن. که رانندگی خواهد شد اعتباری شما نرخ بهره است که یک عامل بزرگ برای نمره FICO شما.
 • طول سابقه اعتباری (15%): این یکی نیاز به زمان بیش از هر چیز آن را به یک تعمیر سریع در اینجا. مطمئن شوید که شما نگه داشتن خود را, حساب اعتباری باز کنید و با استفاده از آنها به طور فعال کمک به بهبود نمره خود را در این منطقه است.
 • اعتباری جدید (10%): باز کردن یک دسته از خطوط جدید اعتباری در یک دوره کوتاه از زمان است یک پرچم قرمز است که شما ممکن است بالقوه مسئله مالی است. پس وقت خود را و مطمئن شوید که شما درخواست اعتبار تنها زمانی که شما به آن نیاز دارید.
 • اعتباری مخلوط (10%): این است که یک ارزیابی از نحوه "گرد" شما خود را با قرض گرفتن. شما لازم نیست برای رفتن برای یک "یکی از این یکی از است که" رویکرد به بازی این دسته, اما آن چیزی است که به نگه داشتن در ذهن به عنوان مثال اگر شما یک دسته از وام های شخصی و یا کارت های اعتباری است.

3. توسعه خود را اثبات درآمد

به عنوان بخشی از کارت اعتباری روند درخواست شما تقریبا قطعا رفتن به نیاز به افشای سالانه خود درآمد شخصی است. و در برخی موارد صادر کننده کارت اعتباری ممکن است که درخواست شما ارائه اثبات آن درآمد.

آخرین حقوق و دستمزد اینترنتی باید با ارائه اطلاعات لازم پس از آن یک ایده خوب برای کپی و یا دسترسی سریع به آنها را قبل از شما درخواست برای یک کارت اعتباری جدید.

اعتباری صادر کنندگان گاهی اوقات نیاز به این اطلاعات برای به دست آوردن درک بهتر از توانایی خود را برای دیدار با بدهی های فعلی خود را تعهدات. آن را نیز می تواند کمک به آنها را تنظیم مناسب محدودیت اعتباری برای شما به عنوان یک وام های جدید است.

تبلیغات

4. حق انتخاب کارت اعتباری

هنگامی که شما راحت با گزارش های اعتباری خود نمره اعتباری و درآمد منابع شما احتمالا آماده به درخواست برای یک کارت اعتباری جدید. اما که یکی از شما دریافت کنم ؟

اگر شما چیزی مانند من گزینه احتمالا همه در اطراف شما در صندوق پستی خود را در حساب ایمیل خود و در تبلیغات بر روی تلفن خود را و کامپیوتر شما. مقاومت در برابر وسوسه به آسانی مسیر با یکی از کسانی که تبلیغات و انجام تحقیقات کمی در پایان جلو برای پیدا کردن یکی که متناسب با نیازهای شما بهترین.

وجود کارت بشود به طور خاص نسبت به چیزهایی مانند پول نقد بازگشت پاداش, پاداش سفر فروشگاه خاص پاداش, نقل و انتقالات تعادل و 0% APR معرفی دوره. اگر شما نیاز به کاهش علاقه خود را در یک تعادل موجود شما ممکن است به دنبال یک تعادل انتقال ارائه دهد. اما اگر شما نیاز به انجام برخی از کوتاه مدت هزینه و حمل یک تعادل برای چند ماه شاید 0% مقدماتی پیشنهاد می سازد ترین حس.

اگر شما در حال رفتن پاداش کارت مسیر متخصص پول کلارک هوارد نشان می دهد, ساده, نقدی پشت کارت.

"مورد علاقه من پاداش کارت های هستند که در واقع شما پول پرداخت. من می خواهم پول نقد, زیرا هیچ کس نمی تواند به شما بگویم زمانی که شما می توانید یا نمی توانید صرف پول نقد خود را" کلارک می گوید.

این امر به ویژه صدا مشاوره در میان COVID-19 pandemic به عنوان پاداش مزایا برای چیزهایی مانند اقامت در هتل و شرکت هواپیمایی مایل به نظر می رسد سخت برای رسیدن به در حالی که پیوستن به دستورالعمل های بهداشتی.

افکار نهایی

اگر شما به دنبال برای اضافه کردن یک کارت اعتباری جدید در سال 2020 عملی مراحل عبارتند از:

 • جلو و گزارش های اعتباری خود را به طور منظم
 • ارزیابی آنها را برای هر گونه بی نظمی
 • درک آنچه باعث می شود نمره های اعتباری خود را حرکت می کند و کار به منظور بهبود آن
 • کار به فشار اعتباری خود را به سمت "عالی" امتیاز برای واجد شرایط برای بهترین کارت اعتباری ارائه می دهد
 • خط تا خود را اثبات درآمد برای اطمینان از شما دریافت اعتبار مناسب محدود
 • انتخاب کارت اعتباری مناسب برای شما بر اساس وضعیت مالی خود را

اگر شما قادر به انجام این کار شما به خوبی در راه خود را به یک قوی کارت اعتباری تصمیم با وجود تلخ وضعیت مالی که در اطراف همه ما در سال 2020 است.

بیشتر Clark.com از مطالب شما ممکن است مانند:tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن