اپل توطئه بزرگ و خوش تغییر به iMessage

اپل در حال کار بر روی یک iMessage جدید از ویژگی های است که کاربران را قادر به ویرایش پیام پس از آنها فرستاده ش

توسط POSHTIBANNEWS در 22 اردیبهشت 1399

اپل در حال کار بر روی یک iMessage جدید از ویژگی های است که کاربران را قادر به ویرایش پیام پس از آنها فرستاده شده ام.

گزارش کشف یک ثبت اختراع ثبت اواخر سال گذشته که به کاربران یک گزینه ویرایش (در کنار قابلیت کپی و یا حذف کنید) بعد از مدت طولانی با فشار دادن یک پیام. به طور بالقوه این می تواند به معنای یک تغییر آینده در iOS 14 با توجه به پیش نمایش این تابستان.

در درخواست حق ثبت اختراع (از طریق 9to5Mac) در دسامبر توضیح می دهد که چگونه این ابزار کمک خواهد کرد که کاربران برای جلوگیری از نیاز به ارسال مجدد پیام های.

اپل می نویسد: "نیاز است که برای دستگاه های الکترونیکی با روش های بهبود یافته و رابط برای ویرایش پیام های ارسال شده. چنین روش و رابط ممکن است مکمل یا جایگزین روش های مرسوم برای ویرایش پیام های ارسال شده. چنین روش ها و رابط های کاهش, تعداد, حد و/یا ماهیت ورودی از کاربر و تولید کارآمد تر انسان و ماشین رابط."

رفتن با مسخره کردن تصاویر ارائه شده توسط اپل کاربران را مشاهده کنید "ویرایش" اطلاع رسانی در زیر این پیام پس از عمل انجام شده است. فشار دادن طولانی را در حال حاضر نشان می دهد توانایی برای نشان دادن ویرایشهای اما روشن نیست که آیا این ویژگی در دسترس خواهد بود به تمام شرکت کنندگان در گفتگو, یا فقط فرستنده.

اگر هر کس می توانید ببینید و سپس ویژگی مفید خواهد بود برای تصحیح غلط املایی. اما این امر احتمالا بدتر اگر فرستنده در تلاش بود برای اصلاح ضعیف-انتخاب کلمات در ویرایش.

در هر صورت قابلیت ویرایش پیام های طولانی از ویژگی های مورد نظر برای کاربران از بسیاری از برنامه های کاربردی و سیستم عامل رسانه های اجتماعی. WhatsApp اجازه می دهد تا برای حذف پیام ها البته با اطلاع رسانی که پیام حذف شده است. آن را اجازه نمی دهد که پیام در حال ویرایش. توییتر نیز مدت طولانی در برابر فشار برای اضافه کردن قابلیت ویرایش توییتهایی اما Facebook اجازه می دهد تا کاربران اصلاح نظرات و یا به روز رسانی وضعیت.

چگونه اپل دسته این جالب خواهد بود اگر آن را به انجام این کار در همه. بسیاری از این شرکت ثبت اختراع براده هرگز آن را به مصرف کننده محصولات.

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید. به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیرtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب