می خواهید یک New iMac? شما باید تا سپتامبر صبر کنید به آن را دریافت

با توجه به شایعات در ابتدا پیشنهاد کرد که اپل می توانست جدید iMacs به اعلام در WWDC 2020, اما بدیهی است که هرگ

توسط POSHTIBANNEWS در 19 تیر 1399

با توجه به شایعات در ابتدا پیشنهاد کرد که اپل می توانست جدید iMacs به اعلام در WWDC 2020, اما بدیهی است که هرگز اتفاق نمی افتد, اگر چه ما نمی توانیم بگوییم ما بیش از حد شگفت زده کرد. اما به نظر می رسد که این احتمال وجود دارد که یک refresh می تواند محل مصرف به زودی یا بنابراین ما امیدواریم.

تبلیغات

دلیل این است که با توجه به یک گزارش از MacRumors آنها کشف کرده اند که تخمین حمل و نقل برای 27 اینچ iMac تضعیف کرده اند و نه قابل ملاحظه ای که در آن mid و high-end سهام تنظیمات در حال حاضر شاهد تخمین حمل و نقل برای سپتامبر. این به این معنی است که اگر شما به سفارش در حال حاضر بسته به تنظیمات خود را, شما فقط ممکن است قادر به آن را انتظار در دو ماه زمان است.

این امر منجر به حدس و گمان که شاید فقط شاید اپل می تواند یک تجدید iMac در آثار همین دلیل است که آنها لزوما با نگه داشتن تولید. این در واقع حس می کند با توجه به این که 27 اینچ iMac واقع شده است و تقریبا در یک سال و نیم پس از یک refresh می کند و احساس قریب الوقوع است.

متناوبا, آن را نیز ممکن است که اپل می تواند در مواجهه با برخی مسائل مربوط به تولید است به همین دلیل حمل و نقل برآورد تضعیف کرده اند. Coronavirus همه گیر است و تحت تاثیر تولید بسیاری از محصولات در سراسر جهان و در حالی که کارخانه ها شروع به بازگشایی ما نمی شود جای تعجب نیست اگر برخی از آنها نیست عامل در ظرفیت کامل فقط رتبهدهی نشده است.

در زمینه اپل >کامپیوتر. بیشتر بخوانید درباره iMac. منبع: macrumorstinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de