اعلام نشده iMac خال خال در Geekbench

بسیاری امیدوار بودند که اپل استفاده خواهد WWDC به عنوان یک فرصت برای اعلام جدید iMacs. که اتفاق نمی افتد اما ا

توسط POSHTIBANNEWS در 12 تیر 1399

بسیاری امیدوار بودند که اپل استفاده خواهد WWDC به عنوان یک فرصت برای اعلام جدید iMacs. که اتفاق نمی افتد اما این به آن معنا نیست که این شرکت نمی خواهد به روز رسانی آن iMac صف. در واقع با توجه به رویت در تست Geekbench به نظر می رسد که اپل در حال تست کردن اعلام نشده iMac.

تبلیغات

بر اساس مثال در تست Geekbench این مانیتور را به یک پردازنده Intel Core i9-10910 پردازنده است که می تواند منحصر به فرد به اپل. همچنین با توجه به اینکه این پردازنده i9 این است که احتمالا یکی از این بالاتر پایان تنظیمات که اپل می تواند ارائه به مشتریان است. آن را نیز نشان می دهد که این می تواند برای 27 اینچ مدل اپل 21 اینچ iMacs در حال حاضر ارائه نمی دهد یک i9 گزینه از نظر پیکربندی.

در تست Geekbench مثال نیز نشان می دهد که این مدل خاص پیکربندی شده با سقف 32GB DDR4 RAM, و نیز با AMD Radeon Pro 5300 GPU با 4GB VRAM. دیگر از آن ما مطمئن نیستیم که چه چیز دیگری اپل ممکن است تغییر کرده از لحاظ سخت افزاری برای آینده تازه کردن.

برخی از شما ممکن است شنیده ام که در WWDC سال 2020 اپل اعلام کرد که آنها را انتقال از پردازنده های اینتل به ARM مبتنی بر چیپ ست. مانیتور است که انتظار می رود به عنوان یکی از اولین مدل با یک شایعه 24-inch iMac گفت: در این کار می کند اما به نظر می رسد که این به نظر نمی رسد به آن است.

در زمینه اپل >کامپیوتر >شایعات. بیشتر بخوانید درباره iMac.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de