ساحل لاک پشت راه اندازی شد جدید بازی هدست

هنگامی که آن را به هدست بازی می آید, لاک پشت ساحل یک نام است که احتمالا آشنا به کاملا چند تن از شما. اگر شما د

توسط POSHTIBANNEWS در 23 مرداد 1399

هنگامی که آن را به هدست بازی می آید, لاک پشت ساحل یک نام است که احتمالا آشنا به کاملا چند تن از شما. اگر شما در بازار برای هدست بازی جدید هستند، پس شما ممکن است علاقه مند به یادگیری است که این شرکت از زمان اعلام کرد یک زن و شوهر از هدست بازی جدید بخشی از سری مخفیکاری خود را.

تبلیغات

این در قالب مخفیکاری 600 و مخفیکاری 700 که در مدل های که در سال 2017 به راه اندازی شد بهبود یافته است. یکی از تغییراتی که این شرکت ایجاد کرده این است که آنها استفاده از میکرو USB را به نفع USB-C که به آرامی تبدیل به استاندارد جدید است مبادله کرده اند.

در حالی که طراحی هدست ها خیلی متفاوت از پیشینیان خود به نظر نمی رسه، این شرکت کمی کنترل ها را که در آن اطراف لبه جام گوش چپ حرکت داده شده است، طراحی کرده است که امیدوارم رسیدن پارسه به آن و کنترل آن را آسان تر کند. همچنین میکروفون را دوباره طراحی کرده اند که در آن می تواند در حال حاضر در داخل هدست به صورت شسته و تکه تکه شده در زمانی که در حال استفاده نیست.

ساحل لاک پشت مخفیکاری 600 خواهد شد در قیمت $ 99.99 با نسخه پلی استیشن موجود امروز, در حالی که نسخه ایکس باکس آماده خواهد شد در آینده در 20th سپتامبر. در مورد مخفیکاری 700، قیمت آن 149.99 دلار خواهد بود و راه اندازی خواهد شد برای هر دو پلی استیشن و ایکس باکس در 20th سپتامبر نیز هست.

در زمینه Gadgets >انجمن. اطلاعات بیشتر در مورد هدفون و لاک پشت ساحل. منبع: همگراییtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن