گزارش: A Kingdom Hearts نشان می دهد تلویزیون است که در آثار دیزنی به علاوه

تلویزیون اقتباس از Kingdom Hearts ظاهرا در آثار دیزنی به علاوه با توجه به تعدادی از گزارش های جدید در حال ظهور

توسط POSHTIBANNEWS در 7 خرداد 1399

تلویزیون اقتباس از Kingdom Hearts ظاهرا در آثار دیزنی به علاوه با توجه به تعدادی از گزارش های جدید در حال ظهور آنلاین.

در این گزارش آمده است حسن نیت ارائه میدهد از Siliconeraاگر چه آن را شایان ذکر است که هیچ کدام از آنها اذعان شده است توسط دیزنی و یا شرکت Square Enix در زمان نوشتن. بنابراین ما می خواهم همه از این با فراوان دانه های نمک در حال حاضر.

بر اساس این گزارش دیزنی در اصل برنامه ریزی شده برای تولید این مجموعه به عنوان یک پروژه خانه, اما این است که پس از تغییر در تمامیت خود را به شرکت Square Enix. در حال حاضر ناشر خواسته شده است برای تولید یک CG خلبان-قسمت ساخته شده است در Unreal Engine 4 بسیار شبیه به cutscenes در Kingdom Hearts 3.

این گزارش تایید شده است توسط یک زن و شوهر از دیگر منابع صنعت اضافه کردن وزن بیشتر به ایده Kingdom Hearts ترک بازی قلمرو و ورود به جهان از تلویزیون است. ما کاملا متقاعد شده آن کار خواهد کرد ،

صدای بازیگران اصلی شخصیت های دیزنی مانند دونالد اردک مسخره و مینی ماوس را ظاهرا به تلافی نقش خود را. هنوز معلوم نیست اگر Sora Kairi و Riku خواهد بود ابراز شده توسط همان بازیگران یا باید نقش خود را توزیع مجدد.

با توجه به طولانی مدت و convouted جهان و شخصیت های Kingdom Hearts تبدیل شده است و ما حتی نمی تواند شروع به حدس می زنم که چگونه یک اقتباس جدید کار خواهد کرد. آن را به عنوان یک عاقبت به سوم ورود و یا راه اندازی مجدد از انواع است که در عمل در خارج موجود canon?

ما دوست دارم به آن را ببینید به ثمر می آیند اما ما به همان اندازه محتاط در مورد آنچه دیزنی و شرکت Square Enix تولید خواهد شد. شادی قلب ها پادشاهی می آید از انیمیشن ملودرام همراه با کاوش غول پیکر, انجمن با الهام از دیزنی خواص. ساخت تجربه منفعل یکی قطعا می تواند به کاهش تاثیر است.

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید. به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیرtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن