آیفون 12 می تواند هزینه 50 دلار بیشتر با وجود کمبود لوازم جانبی

محبوب شایعه در این لحظه است که آیفون 12 نمی خواهد کشتی را با لوازم جانبی مانند EarPods و آداپتور برق. برخی نسب

توسط POSHTIBANNEWS در 19 تیر 1399

محبوب شایعه در این لحظه است که آیفون 12 نمی خواهد کشتی را با لوازم جانبی مانند EarPods و آداپتور برق. برخی نسبت به این استدلال به کاهش هزینه های, در حالی که دیگران استناد به مسائل زیست محیطی است. اگر شما امیدوار بودند که کاهش در هزینه ها می تواند به معنای یک آیفون ارزان شما می تواند نا امید کرد.

تبلیغات

دلیل این است که با توجه به تحلیلگر Jeff Pu او منتشر کرده است تحقیقات توجه داشته باشید که به دست آمده توسط MacRumors که در این تحلیلگر معتقد است که با وجود عدم از لوازم جانبی آی فون 12 در واقع می تواند در نهایت با قیمت 50 دلار بیشتر از سلف خود.

با توجه به Pu, او ادعا می کند که پایه 5.4 اینچ, آی فون می تواند در قیمت $749 ساخت آن 50 دلار گران تر از آی فون 11 است که در قیمت $699. او ادعا می کند که افزایش در هزینه است که با توجه به این که علاوه بر 5G و همچنین استفاده از یک صفحه نمایش OLED است. این تحلیلگر همچنین معتقد است که با وجود افزایش قیمت آن خواهد شد "پذیرفته شده توسط مشتریان" اما تولید بحث با این وجود با توجه به حذف از لوازم جانبی.

چه جالب در مورد Pu ادعا این است که قبل از این ما در واقع شنیده شایعاتی که آیفون 12 می تواند قیمت با شروع از $649 برای مدل پایه, بنابراین این در واقع در تضاد است. آن را با یک دانه نمک در حال حاضر, اما امیدوارم ما باید بیشتر رسمی جزئیات در ماه های آینده.

در زمینه اپل >تلفن های همراه >شایعات. بیشتر بخوانید درباره آی فون و آی فون 12. منبع: macrumorstinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن