آمازون برای ساخت یک مجموعه تلویزیونی بر اساس بتسدا را 'خرید اینترنتی'

شده اند وجود دارد بسیاری از نشان می دهد تلویزیون و فیلم بر اساس اطراف آخرالزمانی نوع و به نظر می رسد مانند ما

توسط POSHTIBANNEWS در 13 تیر 1399

شده اند وجود دارد بسیاری از نشان می دهد تلویزیون و فیلم بر اساس اطراف آخرالزمانی نوع و به نظر می رسد مانند ما قادر خواهید بود برای اضافه کردن یک مطلب به این لیست و این زمان آن را نیز ممکن است یکی از آشنا برای بسیاری از علاقهمندان به بازی در سراسر جهان است. دلیل این است که مردمی در آمازون خواهد بود با ایجاد یک مجموعه تلویزیونی بر اساس بتسدا را Fallout حق رای دادن.

تبلیغات

خرید اینترنتی حق رای دادن در اطراف برای چند دهه بوده است و بسیاری از مطالب و افسانه هاو روایات قومی از قرعه کشی. به علاوه با توجه به آن آخرالزمانی طبیعت اگر وجود داشت همیشه یک بازی است که سزاوار خود را در مجموعه تلویزیونی آن خواهد بود خرید اینترنتی. سری خواهد بود توسعه یافته توسط جاناتان نولان و لیزا شادی که برای کسانی که نا آشنا هستند این دو در پشت محبوب Westworld سری به طوری که آنها باید برخی از تجربه در حال توسعه این ژانر است.

این ایده از یک خرید اینترنتی سری نیست در واقع جدید و Bethesda واقع شده است به دنبال راه هایی برای تغییر آن در طول دهه گذشته یا بیشتر بود اما تنها تا زمانی که نولان و شادی چشم انداز برای سری که آنها احساس مانند آن را در نهایت می تواند انجام شود درست است. ما نمی هر گونه جزئیات اطراف ریخته گری و یا زمانی که این مجموعه راه اندازی خواهد شد اما آن را برای تلفن های موبایل بسیار هیجان انگیز است.

اگر شما از طرفداران از Westworld یا خرید اینترنتی سری (یا هر دو) و سپس این چیزی است که ممکن است ارزش به دنبال به جلو به آینده است.

در زمینه بازی >عمومی. بیشتر بخوانید درباره آمازون, Bethesda, سرگرمی و خرید اینترنتی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب