این مستند بوده است برای ما خواب داده های جدید نشان می دهد

با وجود مردم شکایت از رویاهای رنگی و اواخر شب بی خوابی, اطلاعات جدید از Withings نشان می دهد که در کل ما در حا

توسط POSHTIBANNEWS در 22 اردیبهشت 1399

با وجود مردم شکایت از رویاهای رنگی و اواخر شب بی خوابی, اطلاعات جدید از Withings نشان می دهد که در کل ما در حال گرفتن یک کمی بیشتر خواب زیبایی از حد نرمال است. و مستند است که با داشتن برخی از دیگر عجیبی مفید سلامت اثرات بیش از حد.

با توجه به آمار شرکت مردم در حال خواب اضافی چند دقیقه هر شب با آمریکایی ها گرفتن اضافی 12 دقیقه از پوست گوساله و بره و استرالیایی اضافی 15.

مرتبط: بهترین ردیاب تناسب اندام

ظاهرا که خواب است که نسبتا با کیفیت بالا بیش از حد. Withings است 'خواب' امتیاز است که طول می کشد را به حساب مدت نظم و وقفه و اکثر کشورها شاهد یک بهبود از بین دو و سه نقطه در امتداد این مقیاس است.

در دیگر خبر خوب وجود دارد نیز یک شیب بزرگ غیر طبیعی ضربان قلب شناسایی شده در طول خواب است. انگلستان دیده می شود 44 درصد افت غیر طبیعی نرخ در سراسر آخر هفته. در امریکا وجود دارد که 43 درصد کاهش و در آنجا بزرگ 66% کاهش در ایتالیا.

این افت نرخ عجیب کمی کمتر زمانی که شما در داده های گرفته شده از روزهای هفته, اما آنها هنوز هم نشان می دهد قابل تغییر است.

دیگر قطعه از داده ها کمتر تعجب آور: تعداد گام پایین است در سراسر کشور و فعالیت هایی مانند شنا و تنیس را به طور ناگهانی کمتر محبوب است. اما وجود دارد بسیاری از یوگا و پیاده روی جلسات که به سیستم وارد شده را در خود جای.

وجود دارد یک افزایش کوچک در وزن بیش از حد با متوسط بریتانیا دادن فرد در .35 پوند و ما شهروندان با اضافه کردن فقط .21 پوند است. اما این به نظر می رسد مانند مقادیر بی اهمیت به خصوص به همه که تازه پخته شده نان موز به خورده شدن توسط کسی مناسب است ؟

مرتبط با: ما به عنوان خوانده شده بررسی Bedphones

این یافته ها بر اساس داده های جمع آوری شده از Withings مشتریان پس از آن می تواند این باشد که بهتر خواب و افزایش وزن ناچیز است که به نوعی در ارتباط با ساعت هوشمند-صاحبان.

اما این کاهش در تعداد گام کند حداقل به نظر می رسد در خط با داده ها را از منابع دیگر مانند سقوط دراماتیک در پا ترافیک ثبت شده توسط اپل تحرک روند.

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید. به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیرtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن