محققان کشف با استفاده از چرنوبیل قارچ ها به عنوان سپر پرتو برای فضانوردان

چالشهای بسیاری وجود دارد که با فرستادن افراد به فضا که یکی از آنها در واقع حفاظت از فضانوردان است که وجود دارد

توسط POSHTIBANNEWS در 8 مرداد 1399

چالشهای بسیاری وجود دارد که با فرستادن افراد به فضا که یکی از آنها در واقع حفاظت از فضانوردان است که وجود دارد در حال ارسال از مسائل مانند تابش. با توجه به این که هنگامی که در فضا, فضانوردان در حال محافظت شده توسط جو زمین و میدان مغناطیسی به طور طبیعی ما می خواهم آنها را به بازگشت تابش.

تبلیغات

تا کنون دانشمندان باید آمد تا با راه های مختلف برای محافظت از فضانوردان از تابش در حالی که در فضا اما به تازگی محققان در حال بررسی روش دیگری که شما می توانید تقریبا در تماس با "آلی". این است که با در نظر گرفتن قارچ است که پس از راکتور چرنوبیل بحران و استفاده از آن به عنوان ممکن است سپر انواع برای فضانوردان.

دلیل انتخاب چرنوبیل قارچ به جای به طور منظم قارچ است که به دلیل خاص این قارچ موفق به رشد و در واقع شکوفا با وجود اینکه در بسیار رادیواکتیو محل. این قابلیت نه تنها جذب تابش اما قادر به آن را و تبدیل آن به انرژی برای استفاده خود را دارند.

ایده این است که فضانوردان می توانند نمونه های کوچک قارچ با آنها در ماموریت های فضایی بود که به مریخ و از آنجا قارچ پس از آن می تواند بیشتر کشت به یک ساختار اجازه می دهد آن را به ضخیم شدن و ارائه یک لایه از حفاظت است که پایدار است و تا حد معینی رایگان.

در زمینه کلی. بیشتر بخوانید درباره علم و فضا. منبع: phys.orgtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن