اینستاگرام می خواهد حساب های مشکوک به خود را تایید

آن است که سخت است برای ایجاد یک حساب جدید رسانه های اجتماعی. تنها چیزی که واقعا نیاز دارید یک آدرس ایمیل است

توسط POSHTIBANNEWS در 24 مرداد 1399
آن است که سخت است برای ایجاد یک حساب جدید رسانه های اجتماعی. تنها چیزی که واقعا نیاز دارید یک آدرس ایمیل است و شما خیلی خوب برای رفتن. سهولت ثبت نام برای ایجاد آن طوری طراحی شده است که کاربران مجبور نباشند از طریق hoops به منظور ایجاد یک حساب رسانه های اجتماعی پرش, و حساب های بیشتر یک پلت فرم, بهتر به نظر می رسد برای شماره خود را.
تبلیغات

متاسفانه، یک اثر جانبی این سیستم این است که آن را نیز تبدیل به طور فزاینده ای آسان برای مردم برای ایجاد حساب های جعلی، حساب های طراحی شده به زورگو، آزار، و یا گسترش اطلاعات غلط، و این چیزی است که اینستاگرام امیدوار است با معرفی اقدامات جدید اصالت هدف قرار گرفته به سمت حساب های مشکوک به دنبال محدود کردن است.

به گزارش اینستاگرام، "از امروز، ما شروع به درخواست از مردم برای تایید کسی که پشت یک حساب زمانی که ما یک الگوی رفتار بالقوه نامعتبر را ببینید. با دادن به افراد پشت حساب ها برای تایید اطلاعات شان، ما قادر به درک بهتر زمانی که حساب ها تلاش می کنند پیروان خود را گمراه کنند، آنها را پاسخگو نگه داریم و جامعه ما را در امان نگه داریم."

شرکت کاربران را ملزم خواهد کرد که اطلاعات قابل تأیید ی مثل هویت شخصی را به اشتراک بنشانند، که ادعا می کنند فقط ۳۰ روز ذخیره می شوند تا بررسی کامل شود و در پروفایل کاربر به اشتراک گذاشته نمی شود.

در عمومی . برای اطلاعات بیشتر در مورد اینستاگرام. منبع: about.instagramtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب