مهندس ایجاد یک ربات برای برش مو خود را

به عنوان بسیاری از کسب و کار مجبور هستند به طور موقت توقف عملیات خود را با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس

توسط POSHTIBANNEWS در 10 مرداد 1399

به عنوان بسیاری از کسب و کار مجبور هستند به طور موقت توقف عملیات خود را با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس آن را تعجب آور نیست که بسیاری از مردم شروع به برش موی خود را در خانه. دلیل این است که رفتن به آرایشگاه و یا سالن مو است و دیگر قابل دوام برای بسیاری از قسمت ها اما YouTuber شین از مسائل در اینجا ساخته شده است تصمیم به گرفتن این فرصت برای ایجاد یک ربات است که می توانید برش مو خود را.

تبلیغات

در حال حاضر این است که به عنوان ساده به عنوان یک بازوی ربات دارای حق اعمال یک اصلاح و یا یک جفت قیچی و رفتن به شهر بر روی سر خود را. به عنوان شین امتیاز در این ویدئو بخشی از برش مو فرآیند شامل جدا کردن انبوهی از موهای خود را و است که چرا بسیاری از آرایشگاه انجام بسیاری از ترکیب به اطمینان حاصل شود که آنها در حال گرفتن حق انبوه برای متعادل تر نگاه کنید.

این یکی از روی حیله و تزویر بیت است که او تا به حال برای آموزش ربات چگونه به انجام, که در آن او در نهایت با تکیه بر یک خلاء است. او همچنین ساخته شده یک برنامه در اپل است که اجازه داده او را به را انتخاب کنید مدل موهای است که او می خواست. این ربات حتی "گفتگو" با او مانند شما انتظار می رود از خود سلمانی یا آرایشگاه.

با توجه به شین او معتقد است که یک ربات آرایشگاه دارای مقدار زیادی از پتانسیل. "امکانات برای این نوع ماشین بی پایان با جالب ترین چیزهایی که موهایشان هستند که بیش از حد سخت برای انسان مو برش برای رسیدن به. تصور کنید یک ریاضی کامل محو از یک طرف سر خود را به دیگری. یا تصور کنید اگر من اضافه شده یک صاف کننده به این و برش کامل lithopane الگوی به موهای خود را."

شد نتایج کامل ؟ اگر شما چند دقیقه به فراغت شما ممکن است بخواهید به تماشای ویدئو بالا برای نتایج خنده دار.

در زمینه روبات. بیشتر بخوانید درباره Coronavirus Covid-19 و DYI.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن