جایزه بزرگ بریتانیا: چگونه به تماشای F1 در آسمان ورزش و کانال 4

چگونه به سازمان دیده بان جایزه بزرگ بریتانیا: Hamilton فرض موقعیت قطب در رانندگان قهرمانی consummately مصرف پی

توسط POSHTIBANNEWS در 9 مرداد 1399

چگونه به سازمان دیده بان جایزه بزرگ بریتانیا: Hamilton فرض موقعیت قطب در رانندگان قهرمانی consummately مصرف پیروزی در Hungaroring دو هفته پیش. F1 بازگشت به صفحه اصلی موتوری – Silverstone – برای چهارمین و پنجمین دوره از مسابقات قهرمانی فصل است. آن را سخت برای دیدن همیلتون کنار رفتن مزیت خود را حتی در این مرحله اولیه. Bottas باید به طور کامل به ضرب و شتم مرد انگلیسی در خانه اش در مسیر در حالی که ردبول خواهد بود به دنبال سازگاری بیشتری از خود را نسبتا سخت و دشوار به درایو ماشین. ما می توانید ببینید مسابقه نقطه راه اندازی یک حمله دیگر در تریبون مواضع, اما آنها ممکن است مجبور به انجام این کار بدون مکزیکی خود راننده سرجیو پرز. او در حال حاضر خود جدا و در انتظار نتایج یک آزمون برای اولین بار ثابت می شود مجمل.

راهنمای ما توضیح می دهد که چگونه به گرفتن آخر این هفته جایزه بزرگ بریتانیا اقدام از جمله کانال و انگلستان بار برای تمرین مسابقات مقدماتی و البته رویداد اصلی. به علاوه چگونه به زندگی می کنند جریان همه چیز و حفظ اطلاعات خود را امن است.

جایزه بزرگ بریتانیا برنامه

انگلیسی جایزه بزرگ نشان داده خواهد شد زندگی می کنند در هر دو Sky Sports F1 و کانال 4. در اینجا مسابقه برنامه (تمام زمانها به وقت تهران کانال 4 در داخل پرانتز):

جمعه, جولای 31st,

 • 9.30 صبح − خوش آمدید به آخر هفته زنده
 • 10am می باشد − انگلیسی GP تمرین 1
 • 10.55 am – تمرین 1 (Channel 4)
 • ساعت 1.45 − انگلیسی GP تمرین دو
 • 2.45 pm – تمرین 2 (Channel 4)

چهار شنبه, آگوست 1st,

 • 10.45 am − انگلیسی GP تمرین سه
 • 10.55 am – تمرین 3 (Channel 4)
 • 1.00 pm – انگلیسی GP مقدماتی ساخت (Channel 4)
 • 2.00 pm − انگلیسی GP مقدماتی (آسمان F1/کانال 4)

چهار شنبه, آگوست 2nd

 • 12.30 pm − Grand Prix یکشنبه زنده
 • 2:10pm − انگلیسی جایزه بزرگ (آسمان F1/کانال 4)
 • 20.00 pm – کامل جایزه بزرگ بریتانیا پخش

جایزه بزرگ بریتانیا– کانال تلویزیون زندگی می کنند و جریان جزئیات

اگر شما یک آسمان مشترک, شما می توانید لحن در Sky Sports F1, Sky Sports رویداد اصلی و آسمان یکی است. شما همچنین می توانید تماشا عمل آشکار با استفاده از به آسمان رفتن تلفن همراه برنامه بدون هیچ هزینه اضافی. در اینجا برخی از سریع-لینک به شما کمک کند:

اگر شما لذت بردن از پخش محتوای آنلاین و سپس آن را ضروری است که شما همچنین حفظ اطلاعات خصوصی خود را امن در حالی که گشت و گذار در وب است. آن را از همیشه آسان تر برای هکرها برای نفوذ به شبکه شما و سرقت اطلاعات شخصی خود را اما نه با VPN در دست است. ما چندین آزمایش تونن در اینجا در بررسی مورد اعتماد و دستچین بهترین VPN معاملات که در حال حاضر در دسترس برای راحتی شما.

اگر شما یک آسمان مشتری اما به شدت نمی خواهید به دست این آخر هفته شما می توانید انتخاب کنید تا در حال حاضر تلویزیون ورزشی پاس که شما را به مجموعه ای یا £9.99 (به صورت یک روز عبور), £14.99 (برای یک هفته منتقل می کند). این هفته تصویب بدیهی است که بهترین ارزش برای F1 متعصب به خصوص اگر شما یک برنامه رایگان در هر دو شنبه و پنج شنبه.

در حال حاضر TV Sky Sports هفته پاس

شما نیاز به سر به صورت عادی پخش کانال یا 4 سایت مرتبط زیر را برای بر روی تقاضا خدمات:

متناوبا شما می توانید به تماشای این عمل با استفاده از تمام 4 نرم افزار موبایل:

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید. به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیرtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن