واژه هدرز در تبلیغات زیاد به چشممان خورده است

در ساخت هدرز دقت و ظرافت بسیار بیشتری به کار برده شده و خم کتری لوله ها و نقطه های اتصال آن مهندسی سازی شده بو

توسط POSHTIBANNEWS در 7 شهریور 1400

در ساخت هدرز دقت و ظرافت بسیار بیشتری به کار برده شده و خم کتری لوله ها و نقطه های اتصال آن مهندسی سازی شده بوده و به گونه ایست که هوای خروجی موتور را بهتر تخلیه نموده و سیلندر خودرو خالی تر از دود شده و در عمل به جای آن هوای بیشتری را در هر مرحله مکش و سیلندر موتور خودرو از اکسیژن بیشتری پر شده و احتراق خودرو کاملتر و قدرتمند تر بوده و شتاب خودرو بالا میرود. سرعت، و کیفیت خروج این گازها در راندمان موتور تأثیر دارد زیرا هرچه گازهای ناشی از احتراق سریع تر و کامل تر از سیلندر خارج شوند از آن طرف در مرحله مکش، هوای بیش تری وارد سیلندر شده و بازده موتور افزایش می یابد. مثلاً جنس فلز استفادهشده تأثیر بسیار زیادی در قیمت نهایی دارد. برای مثال هدرز موتور تی یو 3 برای این تیپ در دیوار در یک مورد یک میلیون تومان و در مورد دیگر یک میلیون و 550 هزار تومان به فروش میرسد. از شمع های مارک PuleStar آمریکایی استفاده گردید که مورد استفاده شرکت هارلی دیویدسون بر روی موتور های خود است .

این شرکت تنها تولید کننده شمع در دنیا با جوش پلاسما است و در ساخت آن از تکنولوژی هوافضا استفاده شده است که 5 میلیون وات تولیدی دارد . می شود که توسط وایر MSD به سر شمع ها منتقل می گردد. با اجرای فورلینگ ، دفرانسیل بیش فعال ، در سر جای خود آرام گرفت و شتاب حفظ گردید. در این خودرو به جای استفاده از منبع اگزوز از مافلر استفاده شد که به هیچ وجه ایستایی دودی در کار نیست و یک لوله مستقیم است که داخل آن خان دارد که به صورت دنده دنده و مارپیچ است که با این طراحی دود را از موتور می کشد و علاوه بر صدای وحشتناک ، شرایط بازده بیشتری را برای موتور رقم می زند . قیمت خودرو در روزهایی به سر می برد که می توان گفت هیچ ثباتی ندارد و بسیاری از جوانان و افراد مختلف جامعه توانایی خرید خودروهای وارداتی را ندارند و به همین دلیل این افراد ممکن است به سمت تقویت خودرو بروند و در این مسیر انواع قطعاتی وجود دارد که میتوان از آنها برای افزایش شتاب استفاده کرد. البته با 12 میلیون تومان می توان از سیستم ویل وود استفاده کرد که شامل دیسک سوراخ دار و 6 پیستونه کامل است و باعث تقویت سیستم ترمز خواهد شد .

این لوله ها به گونه ای طراحی شده اند که امواج رابازتاب دهند ، به این ترتیب ، امواج با یکدیگر تداخل و همدیگر را خنثی خواهند کرد. هزار کیلومتر با پژو تیپ. برای شروع به یک ۲۰۶ تیپ ۵ سرحال و تر و تمیز نیاز دارید، توصیه میکنم بیشتر در جستجوی مدلهای ساخت ۱۳۸۵ به پایین باشید، در صورتی که از لحاظ فنی و شاسی سلامت باشند، به چند دلیل برای تقویت مناسبتر هستند. برای لاستیک از مدل کوپر آمریکایی که 235عرض و فاق 60 برای جلو و عقب 255 فاق 60 که بر روی رینگ 15 اینچ با کروم دولایه برای دوام بیشتر و زیبایی افزون تر استفاده گردیده است . این موتور در مسابقات زیادی شرکت کرده که در همه آنها قهرمانی دارد و مهم تر از همه آنها تایم 400 متر ایران در مسابقه رسمی شتاب سال 88 در کلاس 600 سی سی متعلق به این موتور می باشد و آن تایم 12.34 ثانیه می باشد البته و صد البته تایم 400 متر این موتور که کارخانه اعلام کرده است 10.71 با سرعت 217 کیلومتر می باشد، و در 3 مسابقه قهرمانی کشور که در 1 سال اخیر برگزار شده این موتور به همراه راکبش هر 3 مسابقه را قهرمانی کسب کردند تا بیش از پیش محبوبیتشان در بین دوستداران موتور و موتورسواری بیشتر شود.

خودروی Alfa Romeo Giulietta Sprint Specia هم مثل بسیاری از خودروهای آلفا رومئو مختص مسابقات اتومبیلرانی، طراحی و ساخته شده است. آلفارومئو 2014 مدل 4C مرجع تخصصی پشتیبانی از خودرو/آلفارومئو-2014-مدل-4c/- روغن موتور مناسب خودروی آلفارومئو ۲۰۱۴ مدل ۴C حجم روغن موتور مناسب خودروی آلفارومئو ۲۰۱۴ آلفارومئو میتو 2012 - خودرو › آلفارومئو › میتوNov 21, 2017 - سلام تمام سرویس ها این خودرو انجام شده ۴حلقه لاستیک نو تعویض فیلتر هوا و فیلتر روغن و فیلتر هوای اتاق تعویضروغن گریبکس و روغن موتور طریقه تعویض فیلتر روغن اتومبیل پلاک ارس آلفا رومئو Alfa Romeo فیلتر روغن اصلی برای کرایسلر دوج جیپ فیات /فيلتر-روغن/258-فیلتر-روغن-موپر-mo-339فیلتر روغن موپر برای خودروهای 4 سیلندر امریکایی از سال 2009 تا 2017 و 8 سیلندر های 2015 تا 2017.فیلتر روغن فیلتر ها در خودرو شامل فیلتر هوا، فیلتر کابین یا اتاق، فیلتر روغن و فیلتر بنزین یا سوخت می باشد. فیلتر هوای جنسیس کوپه ۲۰۱۰ تا ۲۰۱۴ - تعمیرگاه و فروشگاه خودروفیلتر هوای جنسیس کوپه ۲۰۱۰ تا ۲۰۱۴فیلتر هوای جنسیس کوپه ۲۰۱۰ تا ۲۰۱۴. خرید اینترنتی فیلتر روغن خودرو مرسدس بنز مدل C200 Turbo و قیمت انواع فیلتر روغن مرسدس بنز از فروشگاه آنلاین دیجیکالا. و آن به این دلیل است که در صورت گرفتگی و پر شدن فیلتر هوای بنز از آلایندگی ها در عملکرد موتور میتواند تاثیر بگذارد.

برای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از خرید هدرز پراید ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن