Withings راه اندازی آپنه خواب ردیابی تشک برای تخت خود را

اگر شما به دنبال یک راه برای پیگیری خواب خود را و می دانم که چقدر آپنه خواب بر کیفیت خواب شما, سپس شما ممکن اس

توسط POSHTIBANNEWS در 15 اردیبهشت 1399

اگر شما به دنبال یک راه برای پیگیری خواب خود را و می دانم که چقدر آپنه خواب بر کیفیت خواب شما, سپس شما ممکن است علاقه مند به یادگیری که Withings است پس از اعلام آن ارائه آخرین Withings خواب تجزیه و تحلیل است. این یک حصیر قرار داده شده بر روی تخت خود را که دارای توانایی برای پیگیری خواب خود را.

تبلیغات

با توجه به Withings به نظر می رسد که خواب تجزیه و تحلیل آزمایش شده در اروپا که در آن trialed در بیمارستان ها در فرانسه و بلژیک. در حالی که این شرکت اذعان می کند که خواب تجزیه و تحلیل لزوما ممکن است به عنوان قادر به مقایسه با مناسب بالینی دنده به طور معمول استفاده می شود برای تشخیص آپنه خواب به نظر می رسد که این شرکت با اعتماد به نفس است که آن را هنوز هم باید به اندازه کافی خوب برای گرفتن کار انجام می شود.

از آن خواهد شد قادر به اندازه گیری کاربر جنبش خود را در طول خواب خود ضربان قلب و چرخه خواب خود را. این دستگاه مانند بسیاری از مصرف کننده درجه دستگاه های پزشکی و سلامت انتقالها مانند اپل دیده بان آن است نه لزوما طراحی شده به جای حرفه ای تجهیزات پزشکی و یا تشخیص از یک پزشک واجد شرایط.

اما اگر شما فکر می کنم که کیفیت خواب است که به سادگی آنچه در آن استفاده می شود و سپس خواب تجزیه و تحلیل خواهد شد قادر به ارائه شما را با برخی از اطلاعات و بازخورد است که شما می توانید پس از آن را به دکتر خود را که ممکن است اجرای بیشتر و بیشتر در آزمون جامع بر شما. Withings خواب تجزیه و تحلیل خواهد شد و قیمت در حدود 130 یورو است. برنامه وجود دارد در نهایت به فروش آن را stateside, اما آن را نیاز به ترخیص از FDA برای اولین بار.

در زمینه تبادل نظر >پزشکی. بیشتر بخوانید درباره سلامت و Withings. منبع: engadgettinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن