برندگان & بازنده: سطح کتاب 3 decimates جدید اپل MacBook Pro

خوب, این است که قطعا یک به نوبه خود برای این کتاب. این نادر است به اندازه کافی برای دیدن دو پرده برداری از لپ

توسط POSHTIBANNEWS در 21 اردیبهشت 1399

خوب, این است که قطعا یک به نوبه خود برای این کتاب. این نادر است به اندازه کافی برای دیدن دو پرده برداری از لپ تاپ در همان هفته اما حتی نادر به دیدن آنها جلب تقریبا قطبی واکنش از منتقدان. این هفته در برندگان و بازندگان مایکروسافت و اپل سر به سر.

اگر شما نگه داشته ام یک چشم نزدیک بر روی ما پوشش اخبار در طول هفته گذشته, شما می دانم که این زمان مهمی برای هر دو اپل و مایکروسافت. داغ کردن پاشنه, آیفون, SE, اپل نشان داد جدید سال 2020 13-inch MacBook Pro در حالی که مایکروسافت گیر فرود با چند اطلاعیه جدید سطح کتاب 3 سطح به 2 و سطح هدفون 2.

به عنوان شما می توانید تصور کنید (اگر شما به نحوی از دست رفته تیتر بالا) یک شرکت شانس heck از بسیاری بهتر از دیگری پس بیایید شیرجه رفتن در سمت راست.

Surface Book 3

برنده: سطح کتاب 3

زندگی در یک جهان تحت مستند فروتن لپ تاپ هرگز احساس مهم تر اما با سطح کتاب 3 مایکروسافت ارائه شده است برخی از حرفه ای ها دقیقا چه آنها بوده است تقاضاهای مصرانه برای, با یک جهش بزرگ به جلو در امکانات و به طور کلی بسته است که باعث می شود جدید 13-inch MacBook Pro 2020 احساس مانند چیزی از یک شوخی بد با مقایسه.

مهمتر از همه انواع از سطح کتاب 3 شامل اینتل 10th نسل پردازنده در حالی که اپل تنها affording همان لوکس برای کسانی که چنگال حداقل £1799 برای MacBook Pro. با توجه به این که ورود به سطح سطح کتاب 3 دارای یک مقایسه عادلانه درخواست قیمت £1599, تنها ترین اختصاص داده شده از اپل هواداران خواهد بود و رقص در آن ارتقا دهید.

مربوط به: سطح کتاب 3

خبر خوب برای طرفداران مایکروسافت را متوقف نمی وجود دارد, اما به عنوان وجود دارد همچنین بسیاری از گزینه های سفارشی سازی از جمله Ssd نورد تمام راه را تا 1TB (یا 2TB اگر شما به اندازه کافی خوش شانس برای زندگی در ایالات متحده) – Ssd آن نیز اتفاق می افتد به مایکروسافت سریع ترین تا به امروز است.

واقعی قطعه از اطلاعات ارزش جشن هر چند گزینه ای (حداقل برای مشتریان تجاری) شامل قدرتمند Nvidia Quadro RTX 3000 در سطح کتاب 3. به عنوان مدرن معماران و طراحان کار در زمینه هایی مانند طراحی بازی و انیمیشن را می دانید, Quadro gpu ها ضروری است برای نگه داشتن با عمل است.

و حتی اگر شما لازم نیست برای رفتن به Quadro gpu ها شما هنوز هم گزینه Nvidia GTX 1650 و GTX 1660 Ti برای بازی و کار خلاق است. با که در ذهن مایکروسافت است که به وضوح با هدف به سرقت جمعیت خلاق و دور از اپل و با سطح کتاب 3 شرکت فقط ممکن است آن را انجام دهد.

MacBook Pro 2020

بازنده: 13-inch MacBook Pro 2020

اوه اپل چه اتفاقی افتاد ؟ با راه اندازی آی فون جدید SE آن به نظر می رسید به عنوان اینکه این غول تکنولوژی عقب بود ، پس از همه, آن را بسیار بعید است که در آب و هوای فعلی که هر کسی به دنبال افت نزدیک به یک گرند در آینده گوشی های هوشمند, پس از انتشار یک گوشی مقرون به صرفه با همان فوق العاده سریع چیپ ست به عنوان آی فون 11 یک نابغه بود حرکت می کند. آن را فقط به نظر می رسد به عنوان هر چند همان یادداشت رسیده اپل بخش محاسبات.

13-inch نسخه جدید 2019/20 MacBook Pro سری به نظر می رسید مانند یک داده و فقط مانند بسیاری اخیر 16-inch MacBook Pro وجود دارد برخی از ارتقاء قابل توجه است که باید انجام بیش مانند گنجاندن جدید قیچی به سبک سحر و جادو صفحه کلید و داشتن یک 256GB SSD به عنوان استاندارد با گزینه های خود را گسترش دهند.

حتی شده یک شیفت به اینتل 10th پردازنده نسل و در اینجا ضربه زن آن است که هیچ جا یافت می شود در سطح ورود نسخه جدید 13" MacBook Pro. مردمی با عرض پوزش اگر شما چنگال چیزی کمتر از £1799 برای اپل آخرین لپ تاپ, سپس شما را در گیر گذشته با 8th نسل پردازنده پوچ تولید تصمیم گیری است که تنها بدتر می شود زمانی که شما مقایسه آن را به تازگی اعلام کرد سطح کتاب 3 که که 10th gen پردازنده به عنوان استاندارد در تمام گزینه های.

مرتبط با: MacBook Pro 2020

حتی بدتر وجود ندارد گسسته GPU موجود در هر یک از 13-inch MacBook Pro تنظیمات که مرا به سوال این نرم افزار ' اعتبار -- آن را نه بیش از حد متفاوت از یک مک بوک ایر از نظر عملکرد.

این باعث می شود من تعجب می کنم اگر اپل بود فقط تا متقاعد عمومی نفرت از قبلی پروانه صفحه کلید است که هر گونه حرکت به سمت یک سیستم بهتر خواهد بود که نقطه فروش اصلی در خود و برای خود. با توجه به قیمت درخواست برای مک بوک جدید آن را احساس به عنوان اگر وجود دارد باید بیشتر در ارائه در اینجا برای جلب خریداران و یا حداقل توجیه داشتن نرم افزار ' moniker. ثانیهowever توntil ما یک به روز رسانی که قدر این یک ارتقاء است که دشوار است برای توجیه.

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید. به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیرtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب