چگونه برای جلوگیری از Facebook ردیابی مرور وب خود را

شما لازم نیست که به استفاده از Facebook for Facebook قادر به پیگیری شما. در واقع وب سایت و برنامه های کاربردی

توسط POSHTIBANNEWS در 21 اردیبهشت 1399

شما لازم نیست که به استفاده از Facebook for Facebook قادر به پیگیری شما. در واقع وب سایت و برنامه های کاربردی که به نظر می رسد که هیچ چیزی برای انجام با Facebook احتمالا ارسال اطلاعات در مورد شما به Facebook در حال حاضر. خوشبختانه ما با هم قرار داده و این راهنمای برای جلوگیری Facebook ردیابی مرور وب خود را.

خاموش-Facebook فعالیت یک ابزار است که لیست تمام برنامه های کاربردی و وب سایت ها هستند که بی سر و صدا تغذیه اطلاعات خود را به Facebook.

Facebook با استفاده از این داده ها برای اهداف تبلیغاتی و برای "کمک به کسب و کار و سازمان ها درک کنند که چگونه وب سایت خود نرم افزار و یا تبلیغات در حال انجام و این که آیا آنها در حال رسیدن به حق مردم" − یک عمدا مبهم بیان عبارت است که می تواند فقط در مورد هر چیزی.

شما می توانید نیروی این برنامه ها و وب سایت ها برای جلوگیری از ارتباط همه این داده ها به Facebook account, توقف Facebook از ردیابی خود را مرور وب است.

چگونه برای پیدا کردن که ارسال داده های خود را به Facebook

برای پیدا کردن که برنامه های کاربردی و وب سایت های در حال ارسال اطلاعات خود را به Facebook, رفتن به تنظیمات > Your Facebook اطلاعات > خاموش-Facebook فعالیت > مدیریت خود را خاموش-Facebook فعالیت است.

خود را وارد کنید, Facebook, رمز عبور, و به شما ارائه با یک لیست است که ممکن است بسیار طولانی تر از شما انتظار می رود.

اولین بار من با استفاده از ابزار لیست من تا به حال بیش از 500 مدخل در آن است.

چگونه به حذف کردن-Facebook فعالیت

شما می توانید قطع این اطلاعات را از Facebook حساب با کلیک بر روی 'پاک کردن تاریخچه' را فشار دهید در بالای صفحه. هر چند قبل از انجام این کار, شما ممکن است بخواهید به شهامت تا برخی از شجاعت و حفر کردن عمیق تر به داده ها با کلیک کردن بر روی هر فردی فهرست و هدف قرار دادن دانلود جزئیات فعالیت.

وجود دارد یک حرکت نزولی به خود را قطع کردن-Facebook فعالیت های خود را از Facebook حساب ، اگر شما به سیستم وارد شده برای هر برنامه و یا وب سایت خود را از طریق Facebook حساب مانند Spotify و یا آتش زنه شما به طور خودکار به سیستم وارد می شود از آنها.

اگر شما بودند برای ورود به این سرویس ها دوباره خود را از طریق Facebook حساب آنها شروع به ارسال اطلاعات در مورد خاموش-Facebook فعالیت های Facebook دوباره. ما نشان می دهد که شما نمی ورود به آنها را از طریق Facebook account − استفاده از آدرس ایمیل خود را به جای.

چگونه به خاموش کردن-Facebook فعالیت برای تمام برنامه های کاربردی و وب سایت

ما همچنین می خواهم به توصیه رفتن یک گام بیشتر با خاموش کردن آینده خود را خاموش-Facebook فعالیت برای تمام برنامه های کاربردی و وب سایت ها.

شما می توانید این را با رفتن به تنظیمات > Your Facebook اطلاعات > خاموش-Facebook فعالیت > تنظیمات بیشتر > مدیریت فعالیت های آینده > مدیریت آینده فعالیت و سپس به نوبه خود آینده خاموش-Facebook فعالیت های ضامن ،

آن را 48 ساعت برای خاموش خود را-Facebook فعالیت به طور قطع از شما, Facebook account, بنابراین شما باید چک کردن-Facebook فعالیت بخش از Facebook دوباره چند روز بعد به مطمئن شوید که هیچ چیز جدید شده است تغذیه Facebook راه.

وب سایت های شخص ثالث و برنامه های که با استفاده از هر یک از Facebook را ابزار کسب و کار ادامه خواهد داد به ارسال اطلاعات خود خاموش-Facebook فعالیت های Facebook, اما این اطلاعات دیگر مربوط به خود را Facebook account.

و تبلیغات شما را در Facebook خواهد بود بر اساس خود را بر روی Facebook, فعالیت, به جای فعالیت های خود را در دیگر برنامه های کاربردی و وب سایت ها.

مرتبط: چگونه برای حذف Facebook account

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید. به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیرtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن