AT&T موافقت خود را با متوقف کردن با استفاده از 5G تکامل' بازاریابی عبارت

در سال گذشته AT&T تصمیم به تغییر برچسب زدن بر روی آن گوشی که در آن به جای نمایش LTE شرکت "ارتقا" آن را به

توسط POSHTIBANNEWS در 1 خرداد 1399

در سال گذشته AT&T تصمیم به تغییر برچسب زدن بر روی آن گوشی که در آن به جای نمایش LTE شرکت "ارتقا" آن را به "5G E". این باعث شد کمی از مردم آن را به عنوان نه از نظر فنی 5G و برخی احساس کردند که با استفاده از اصطلاح "5G" آن را خواهد گمراه کردن مشتریان را به فکر که آنها تا به حال 5G زمانی که آنها واقعا نمی.

تبلیغات

که می شود گفت در حال حرکت به جلو به نظر می رسد که AT&T موافقت کرده است که آنها را متوقف خواهد کرد با استفاده از "5G تکامل" مدت است. این است که پس از ملی, تبلیغات, نقد و بررسی هیئت مدیره موافقت کرد که با استفاده از این اصطلاح آن را خواهد گمراه کردن مشتریان را به باور که آنها متصل به یک شبکه 5G حتی اگر آنها نیست.

این پنل همچنین توافق کردند که با استفاده از "تکامل" اصطلاح آن را بعید است که آن را نمی خواهد به اندازه کافی که در آن مشتریان می تواند منطقی بگویید این خدمات از هم جدا. لازم به ذکر است که به منظور اتصال به 5G شما خواهد نیاز به یک 5G طرح و یک دستگاه که در واقع همراه با سخت افزار است که پشتیبانی از آن است.

به سادگی با تغییر برچسب نمی تفاوت از این رو از سردرگمی است. AT&T, از سال اعلام کرد که آنها را مطابق با NARB تصمیم حتی اگر آنها "احترام مخالف با استدلال و نتیجه رسیده پنل اکثریت."

در زمینه تلفن های همراه. بیشتر بخوانید درباره 5g و AT&T. منبع: prnewswiretinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن