خرید کتاب انگلیسی

خرید کتاب انگلیسی یکی از دغدغه هایی است که بسیاری از زبان آموزان، اساتید و دانشجویان با آن رو به هستند

توسط POSHTIBANNEWS در 25 آذر 1399
خرید کتاب انگلیسی یکی از دغدغه هایی است که بسیاری از زبان آموزان، اساتید و دانشجویان با آن رو به هستند. از آنجایی که در کتاب فروشی ها عموما، کتب زبان فارسی به فروش می رسد و تعداد فروشگاه کتاب زبان اصلی انگلیسی کمتر است، بنابراین ممکن است در خرید کتاب انگلیسی مورد نظر خود دچار مشکل شویم. خصوصا اگر این کتاب ها، گونه ای از کتاب های کمیاب باشند.
خرید کتاب انگلیسی
خرید کتاب انگلیسی

چرا خرید کتاب انگلیسی برای ایرانیان امکان پذیر نیس؟

چیزی که اغلب افراد به آن فکر می کنند، خرید کتاب در کمترین زمان است. احتمالا شما هم با جست و جوی کتاب مورد نظرتان در گوگل، با تعداد زیادی از سایت های مختلف رو به رو شده اید که نمی دانستید خرید خود را از کدام یک انجام دهید. این موضوع را نیز باید اضافه کنیم که اگر کتاب مورد نظر شما تنها در سایت هایی مانند آمازون وجود داشته باشد خرید از آن ها نیازمند داشتن حساب بانکی است که بتواند به درگاه های موجود در این سایت ها متصل شود. بنابراین چگونه باید خرید کتاب انگلیسی مورد نظرمان را انجام دهیم؟

خرید کتاب زبان انگلیسی کمیاب و اورجینال با ۸۰% تخفیف!

سایت ایبوک رالی یکی از سایت هایی است که در زمینه فروش کتاب های انگلیسی اورجینال و زبان اصلی فعالیت می کند. این فروشگاه به صورت آنلاین کتاب های الکترونیک را در اختیار کاربرانش قرار می دهد. ایبوک رالی خرید کتاب زبان انگلیسی مورد نظر شما را از سایت هایی که نسخه الکترونیک آن ها را دارند خریداری و آن را با ۸۰ درصد پایین تر از قیمت اصلی در فروشگاه مرجع در اختیار شما قرار می دهد. این یعنی یک خرید با صرفه و راحت.

نحوه خرید کتاب های زبان انگلیسی از سایت ایبوک رالی

اکنون که با سایت ایبوک رالی آشنا شدید می توانید، به راحتی با ورود به صفحه اصلی سایت دانلود کتاب ایبوک رالی ( به آدرس https://ebookrally.ir/ ) نام کتاب مورد نظرتان را جست و جو و در صورتی که نسخه الکترونیک آن در سایت وجود داشته باشد، آن را خریداری کنید. تمام این کتاب ها با کیفیت اصلی از سایت های مختلف خریداری و جمع آوری شده اند و بدون هیچگونه تغییری در دسترس شما قرار می گیرند. دقت داشته باشید که نام کتاب را حتما باید با املای صحیح وارد کنید. البته می توانید از نام نویسنده و یا شابک کتاب مورد نظرتان نیز برای جست و جوی کتاب استفاده کنید.
دانلود کتاب زبان اصلی با ایبوک رالی
دانلود کتاب زبان اصلی با ایبوک رالی

سفارش کتاب های زبان انگلیسی که در هیچ سایتی یافت نمی شود!

سفارش کتاب از سایت ایبوک رالی بدون پرداخت هیچ هزینه ای صورت می گیرد. در صورتی که نسخه الکترونیکی کتاب مورد نظر شما قابل دسترس اما در سایتی بود که شما نتوانستید آن را بخرید، کافی است به سایت ایبوک رالی سری بزنید. اگر کتاب شما در آرشیو ایبوک رالی موجود نباشد، با گزینه ای رو به رو می شوید که مربوط به سفارش کتاب است. با کلیک بر روی این گزینه و ارائه لینک کتاب مورد نظرتان، می توانید درخواست خود را به سایت اعلام کنید. ایبوک رالی این کتاب را تهیه، قیمت آن را تعیین و پس از پرداخت از سمت شما، لینک دانلودش را در اختیارتان قرار می دهد.
سفارش خرید کتاب زبان اصلی
سفارش خرید کتاب زبان اصلی

دریافت بن تخفیف ۲۰% در هر خرید کتاب از ایبوک رالی:

ایبوک رالی یک امتیاز ویژه برای کاربرانی در نظر گرفته که از کتاب های موجود در ایبوک رالی، خرید خود را انجام می دهند. این امتیاز یک بن تخفیف است که در هر خرید به کاربر داده می شود. میزان بن تخفیف به اندازه ۲۰ درصد خرید شماست. به عنوان مثال در صورتیکه کتابی ۵۰ هزار تومان باشد، بن تخفیف به میزان ۱۰ هزار تومان است. از این بن تخفیف می توانید تا یک ماه پس از خرید خود استفاده کنید.
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن