ایمیل های خود را: چه صفحه 5 نیاز به موفقیت?

مطمئن شوید برای بررسی بازگشت هر جمعه ناهار برای ما نامه به سردبیر و درگیر با ارسال ایمیل های خود را به editor@

توسط POSHTIBANNEWS در 21 اردیبهشت 1399

مطمئن شوید برای بررسی بازگشت هر جمعه ناهار برای ما نامه به سردبیر و درگیر با ارسال ایمیل های خود را به editor@trustedreviews.com.

ما از ویژگی های بهترین در این صفحه در پایان هر هفته با نیک و تیم را پاسخ.

سامسونگ کهکشان فعال 2 40mm دیده بان

خود را نقد و بررسی نوشته شده است در پایان ماه نوامبر سال 2019 شد یکی از دلایل خریدم سامسونگ کهکشان فعال 2 سازمان دیده بان 40mm. با توجه به در دسترس بودن و من تنها قادر به خرید Under Armour edition در هزینه اضافی.

در عرض چند روز از داشتن سامسونگ تماشای آن را در حال حاضر خش حتی اگر من تا به حال انجام نشده است و هر چیزی خارج از عادی. نگران من خریدم پلاستیک سپر و فرسوده آن را با کسانی که پس از. من آن را می پوشند روزمره و شارژ آن زمانی که در حمام. من نمی swum با آن و یا آن را کردم ،

در آغاز ماه مارس (کمتر از 4 ماه استفاده) منابع انسانی سنسور (پشت جلد) کاهش یافت و با توجه به چسب برگزاری آن در از هم پاشیده. من تا به حال به آن را به مرکز خدمات بود که ناراحتی. من فکر کردم آنها را بلافاصله جایگزین سازمان دیده بان به عنوان من پس از پیدا کردن از گوگل که این یک مسئله شناخته شده است. اما آنها تنها به توافق reattach پشت جلد!

این سازمان دیده بان نگاه می کند خوب است و بسیاری از ویژگی های خوب اما من نمی توانم چشم پوشی از این واقعیت است که وجود دارد قابل توجه شناخته شده گسل HR سنسور در حال سقوط کردن در فضای کوتاه از زمان که سامسونگ فکر می کند آن را قابل قبول است فقط به چوب آن را پشت در.

من کاملا لگد زدن خودم برای خرید گارمین Vivoactive 4s به جای.

من واقعا فکر می کنم شما باید در نظر اصلاح نظر خود را به طوری که دیگر مردم نمی رنج می برند همان ناامیدی است.

— کلر مان

با عرض پوزش به شنیدن در مورد تجارب خود را که ما تکثیر در اینجا به طوری که دیگران می توانید ببینید. آن را دشوار است برای ما به تکثیر این نوع دراز مدت ساییدگی و پارگی در یک محصول است که کاربران دیدن متاسفانه.

شعله این هفته

شما فوق العاده سازمان ملل متحد با وفا. شما حتی نمی قرار داده و تاریخ انتشار را در مقالات خود را! بسیار ضعیف!

علاوه بر آن مهم نیست که چه شما تماس خودتان. آن است که 1000% تصمیم من! فقط به خاطر شما تماس خودتان اعتماد, زنگ, زنگ سوت, صدای همه دیوانه: هشدار!!! این بچه ها در حال تلاش برای دستکاری من!

یک روز خوب.

— ناشناس

فوق العاده است تشکر برای تشویق ما در این دوران تاریک به خصوص مودب "یک روز خوب" در پایان. آن را "غیر قابل اعتماد" و نه "سازمان ملل متحد با وفا". ما چوب نشر تاریخ در تمام مقالات ما البته به عنوان یک نگاه گذرا تقریبا هر صفحه را به شما بگویم. که آیا شما قبول ما نام و یا نه به خوبی آن را تا به شمااما حداقل ما با استفاده از یک.

پاناسونیک GXW804 Viera برنامه

بر اساس تا حدودی خود را بسیار خوب بررسی من خریداری پاناسونیک GXW804 مدل.

متاسفانه ارائه Viera برنامه دیگر کار در زمان نسخه های سیستم عامل IOS (اتصال از دست داده و پس از 10 ثانیه). شاید شما باید یک هشدار در مقاله و یا حتی بهتر می توانید متقاعد کردن پاناسونیک برای رفع این مسئله است.

— Martijn

با تشکر برای اجازه دادن به ما می دانیم. که بزرگ نیست – ما نگاهی به برخی از آن تر و به عقب بر گردیم به شما.

جنگ های مدرن

من حدس می زنم شما نمی بازی بازی بسیار طولانی است. این تقلب است. تپانچه را از زره و شلیک کردن جت. هر دو طرف به دنبال همان. مردم می توانند از طریق اجرای claymores. آن است که جنگ های مدرن – آن است که به هر چیزی. مثل شما گفت, تک تیر اندازها قانون است. BF4 تا به حال بهترین بازی برای بازی چند نفره. شما می توانید یک نقشه کوچک برای Deathmatch و سپس بازیکن خود را که به نظر می رسد که مهارت های خاص. برخی از بازیکنان را می کشد در نوجوانان و 20 را در حالی که دیگران می کشد 40 به 80 و 90 است. نشان می دهد که آنها یک مزیت روشن است که دیگران را ندارید. شما نیاز به relook در این بازی است.

— اسقف کن

با تشکر کن. ما در نقد و بررسی این بازی ها به طور کامل به عنوان ما می تواند ما تست شده نسخه PS4 – اما ما نمی تواند تضمین نماید هر کس باید همان تجربه به عنوان ما.

گوگل صفحه 5

امتیاز خود را به خوبی ساخته شده است. من می خواهم بگویم هر چند که با میانگین تعداد سال یک کاربر را نگه می دارد گوشی های هوشمند خود را افزایش وجود دارد یک یا دو ویژگی است که بسیار مهم برای خریداران:

  • 5G
  • و عمر باتری

فوق نباید به خطر بیافتد اگر گوگل صفحه 5 در حال رفتن به یک موفقیت است.

— ایان

توافق اگر چه گسترده جمعی از مصرف کنندگان نیست احتمالا رفتن به یک حرکت به 5G فقط رتبهدهی نشده است, و ما فکر می کنم گوگل مشکلات بزرگتر از 5G. اما عمر باتری به نظر می رسد شده اند به یک لو لو با صفحه 4 بنابراین ما می خواهم با شما به توافق برسند وجود دارد. مشخصات فردی کنار سوال بزرگتر برای گوگل بوده است آنچه در آن واقعا به ارمغان می آورد به جدول که به اندازه کافی متفاوت به افتراق آن از گوشی های تن دیگر واقعا خوب گوشی های آندروید در حال اجرا خدمات گوگل. قیمت می تواند آن چیزی که اگر چه مسلما رقابت است و حتی بدتر در پایان ارزان تر آندروید محدوده. ما را ببینید!

که آن را برای یک هفته دیگر. با تشکر دوباره به همه افرادی که ایمیل فرستاده و در نگه داشتن ایمیل در گفتگو را ادامه دهد. ایمن ماندن!

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید. به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیرtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب