شما هم اکنون می توانید قبل از سفارش مایکروسافت سطح Duo

در حالی که شرکت هایی مانند سامسونگ و هوآوی در حال ساخت دستگاه هایی با نمایشگرهای تاشو هستند، مایکروسافت با راه

توسط POSHTIBANNEWS در 23 مرداد 1399

در حالی که شرکت هایی مانند سامسونگ و هوآوی در حال ساخت دستگاه هایی با نمایشگرهای تاشو هستند، مایکروسافت با راه اندازی دستگاهی به شکل Surface Duo رویکرد متفاوتی را در پیش می گیرید. در واقع این گوشي سال گذشته اعلام شد و اگر علاقه مند به دیدن آنچه مایکروسافت ارائه می دهد، دیگر مجبور نیستید خیلی بیشتر صبر کنید.

تبلیغات

به این دلیل که این شرکت اعلام کرده است که Surface Duo در دهم سپتامبر راه اندازی خواهد شد و علاقه مندان می توانند در واقع امروز پیش از سفارش و پیش سفارش این هندزمی بروم. سطح Duo است قیمت $ 1،399 است که نوع گران است ، اما توجه داشته باشید که آن را به ورزش دوگانه نمایش.

برای کسانی که ناآشنا هستند، گروه Surface Duo نشان از بازگشت مایکروسافت به گوشی های هوشمند اندروید، حداقل از نظر سخت افزاری دارد. این دو نمایشگر ۵.۶ اینچی را که در کنار هم قرار داده شده اند و از طریق لوای ۳۶۰ درجه به هم متصل می شوند و به کاربران امکان می دهد نمایشگرها را به طور کامل به بیرون تابند، ویژگی خواهد داشت.

همچنین می توان آن را با هم استفاده کرد که در آن مانند شبه قرص از انواع، یا مانند یک کتاب شکل می گیرد. مایکروسافت ذکر نمی کند چه مشخصات سخت افزاری دیگر ما ممکن است قادر به انتظار است، اما امیدوارم این شرکت برخی از پیشرفت های آن را از اعلام آن را در سال 2019 ساخته شده است. اگر شما کنجکاو و ذهن آن را تلاش کردن، سر بر روی وب سایت مایکروسافت به قبل از سفارش آن.

در زمینه تلفن های همراه. برای اطلاعات بیشتر در مورد آندروید, مایکروسافت و سطح طرفدار. منبع: blogs.windowstinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن