xCloud بتا راه اندازی شد برای همه ایکس باکس بازی پاس نهایی مشترکان فردا

مایکروسافت در حال راه اندازی بتا xCloud در آندروید فردا (اوت 11) و اجازه می دهد تمام فعلی بازی عبور نهایی مشتر

توسط POSHTIBANNEWS در 20 مرداد 1399

مایکروسافت در حال راه اندازی بتا xCloud در آندروید فردا (اوت 11) و اجازه می دهد تمام فعلی بازی عبور نهایی مشترکین فرصت برای دریافت یک نگاه از پیش پرتاب در آینده جریان خدمات.

سرویس xCloud در ۱۵ سپتامبر به صورت زنده ادامه خواهد داشت، اما مایکروسافت در حال خدمت رسانی به زود هنگام از طریق نسخه جدیدی از برنامه Game Pass Beta است که در حال حاضر در فروشگاه Google Play موجود است. برنامه جدید در ساعت 6 صبح به وقت اقیانوس آرام (2pm BST) در 11 اوت به صورت زنده خواهد رفت و کاربران فعلی بتا اطلاع رسانی دریافت خواهید کرد که به آنها اطلاع رسانی آن در دسترس است.

اگر چه برخی از بازی ها از طریق ابر Trusted Reviews در دسترس خواهد بود، سخنگوی مایکروسافت گفت: اعتماد بررسی بتا جدید است به هیچ عنوان نشان دهنده راه اندازی نهایی خط. مایکروسافت می گوید برنامه بتا جدید تا حد زیادی برای کمک به روند مهاجرت شرکت به برنامه کامل پیش از راه اندازی کامل در 15 سپتامبر است.

مرتبط با : بهترین ایکس باکس یک بازی

"در حال نزدیک شدن به راه اندازی بازی ابر با ایکس باکس بازی پاس نهایی در تاریخ 15 سپتامبر، ما در حال ورود به یک دوره بتا محدود برای اطمینان از انتقال صاف از تجربه بازی ابر به ایکس باکس بازی پاس برنامه در آندروید، سخنگوی مایکروسافت به ما گفت.

"موجود ایکس باکس بازی پاس (بتا) کاربران برنامه فرصت برای تست زیر مجموعه ای از عناوین موجود به عنوان ما آماده تجربه برای در دسترس بودن گسترده تر ماه آینده دریافت کنید. این بتای محدود برای ارائه بهترین تجربه ممکن برای اعضا در راه اندازی حیاتی است و نباید آن را نشان دهنده تجربه نهایی یا کتابخانه در نظر گرفت."

بتا خواهد شد در دسترس به ایکس باکس بازی عبور نهایی مشترکین در تمام 22 کشور که در آن جریان xCloud در دسترس خواهد بود، از فردا، بریتانیا شامل. شما به یک دستگاه اندرویدی که 6.0 یا بالاتر و کنترل کننده بی سیم سازگار اجرا می شود نیاز دارید.

مایکروسافت می گوید آن را اولویت راه اندازی آندروید آن را همچنان به دنبال راهی برای آوردن پلت فرم هیجان انگیز به iOS. در حال حاضر قوانین فروشگاه App میزبانی سرویس را ممنوع می کند زیرا بازی های انفرادی برای بررسی توسط کارکنان اپل ارائه نمی شود.

این شرکت برنده ستایش برای ارائه خدمات xCloud به مشترکان ایکس باکس بازی پاس نهایی بدون هیچ هزینه اضافی.

برخلاف سایت های دیگر، ما همه چیز را که توصیه می کنیم، با استفاده از تست های استاندارد صنعت برای ارزیابی محصولات، به طور کامل مرور می کنیم. ما همیشه به شما بگویید آنچه که ما پیدا کنید. ممکن است ما کمیسیون اگر شما از طریق لینک قیمت ما خرید کنید. به ما بگویید که چه فکر می کنید -- ایمیل سردبیرtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب