ایکس باکس سری S است و نزدیک به تبدیل شدن به یک واقعیت با تشکر از جدید به بیرون درز سند

جدید به بیرون درز سند از مایکروسافت پدید آمده آنلاین یک بار دیگر اشاره به وجود یک دوم کنسول نسل بعدی شناخته شد

توسط POSHTIBANNEWS در 6 تیر 1399

جدید به بیرون درز سند از مایکروسافت پدید آمده آنلاین یک بار دیگر اشاره به وجود یک دوم کنسول نسل بعدی شناخته شده به عنوان ایکس باکس سری S.

این گزارش می آید از آستانهکه به طور منظم تبدیل شده خروجی وقتی که می آید به نشت مربوط به نسل بعدی ایکس باکس.

بر اساس این گزارش مایکروسافت در حال برنامه ریزی یک دوم ارزان تر و کمتر کنسول قدرتمند شناخته شده به عنوان ایکس باکس لاکهارت. از آن خواهد شد از ویژگی های بسیاری از ویژگی های موجود در ایکس باکس سری Xاما ارائه یک نقطه قیمت بسیار پایین تر.

آن را به ارائه یک تجربه بازی در رزولوشن 1080p و p 1440 اگر چه افزایش قطعنامه و فانتزی از ویژگی های چنین به عنوان ری ردیابی ممکن است در حال حاضر تا حد زیادی با توجه به قدرت شایعه سخت افزار.

آستانه ادعا می کند که این سند جدید توصیف یک پروفایل حالت است که بخشی از ایکس باکس سری X کیت توسعه. این devkit موسوم به دانته اجازه می دهد تا توسعه دهندگان برای فعال کردن یک لاکهارت حالت است که اجازه می دهد تا آنها را به عملکرد مشخصات مورد انتظار از کنسول دوم.

از نظر مشخصات لاکهارت ظاهرا ویژگی 7.5 GB ram کمتر CPU قدرتمند و تقریبا 4 teraflops از عملکرد GPU. این است که بسیار پایین تر از ایکس باکس سری X است که مسلما یکی از قدرتمند ترین کنسول های ما تا کنون دیده ام. که می شود گفت هنوز هیچ دولا دولا راه رفتن.

هنوز مشخص نیست که مایکروسافت قصد دارد برای پرده دوم این کنسول و یا اگر آن را راه اندازی در کنار ایکس باکس سری X بعد از این سال. ما تصور راه اندازی قدرتمند ترین کنسول به عنوان یک پرچمدار خواهد بود که حرکت دقیق از آن را جذب تعدادی از پرشور adopters اولیه.

مایکروسافت گفته است که برگزار خواهد شد ارائه در ماه جولای است که تمرکز عمده اول عناوین با یک تیزر داشتن پدید آمده برای Halo بی نهایت در اوایل این هفته. همیشه وجود دارد شانس ما گرفتن یک نگاه اجمالی در کنسول وجود دارد, و یا شرکت را انتخاب کنید به تمرکز بر روی بازی بسیار شبیه سونی اخیر تلاش است.

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید. به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیر

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن