وحشی دعوی می بیند یک مرد شکایت اپل برای $1 تریلیون

در هر حال حاضر و پس از آن ما می بینیم مردم در پرونده های حقوقی علیه اپل برای همه نوع از نارضایتی است. با این ح

توسط POSHTIBANNEWS در 21 خرداد 1399
در هر حال حاضر و پس از آن ما می بینیم مردم در پرونده های حقوقی علیه اپل برای همه نوع از نارضایتی است. با این حال به نظر می رسد که آخرین طرح دعوی در دادگاه واصل شده از میسوری می تواند یکی از وحشی ترین پرونده های حقوقی ما دیده ایم به تاریخ که در آن او است که به دنبال یک چشم آبیاری $1 تریلیون دلار خسارت از شرکت کوپرتینو.
تبلیغات

با توجه به تشکیل پرونده "در 29 اکتبر 2018, Raevon پارکر رفت به فروشگاه اپل در سنت لوئیس ایرانیان برای خرابی تلفن همراه خود دستگاه. همراه در فروشگاه اپل ثابت دستگاه اما آن را نگه داشته با فریب شاکی که دانستن آن تلفن برای اولین بار به ویژگی های جدید است."

به نظر می رسد که این نیز پارکر اولین طرح دعوی در دادگاه در مقابل اپل. پارکر همچنین قبلا شکایت اپل بیش از تعمیر از همان آیفون بیش از مسائل مانند از دست دادن تلفن خود را به تنظیمات بازنشانی کلمه عبور خود را, و همچنین داشتن به redownload خرید از فروشگاه App دوباره.

پارکر همچنین قبلا ادعا کرد که او تا به حال کشف GroupFaceTime ویژگی بود و به دنبال جبران آن است. ما مطمئن نیستید که چگونه اپل قصد دارد برای پاسخ به این دعوی در دادگاه و یا چقدر جدی این طرح دعوی در دادگاه است و اگر پارکر به سادگی ممکن است تلاش اپل برای پاسخ به شکایات اما در هر صورت $1 تریلیون دلار است که مقدار زیادی از پول است که حتی شرکت های بزرگتر مثل سامسونگ موفق به دریافت از اپل در طول جنگ حقوقی سال پیش.

در زمینه اپل >تلفن های همراه. بیشتر بخوانید درباره آیفون و قانونی است. منبع: macwelt.detinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب