نیروی دریایی ایالات متحده آزمایش یک توپ لیزری است که می تواند شلیک کردن هواپیماهای

هر زمان که ما به تماشای تلویزیون را نشان می دهد و یا فیلم در آینده دور بیشتر از اسلحه است که باید با استفاده ا

توسط POSHTIBANNEWS در 5 خرداد 1399

هر زمان که ما به تماشای تلویزیون را نشان می دهد و یا فیلم در آینده دور بیشتر از اسلحه است که باید با استفاده از گلوله ها به جای انفجار لیزر. این نیز به نظر می رسد به یک مشترک استعاره در میدان جنگ در جنگهای فضایی که در آن به جای شلیک پرتابه هواپیما با استفاده از لیزر به جای آن به ساقه همه چیز را.

تبلیغات

آن شروع به نگاه مانند که در آینده می تواند تبدیل شدن به یک واقعیت چرا که نیروی دریایی ایالات متحده به تازگی تایید کرد که آنها را با موفقیت آزمایش جدید سلاح های لیزری است که قادر به عکسبرداری با یک هواپیما پایین اواسط پرواز. در یک سری از تصاویر و فیلم هایی که به اشتراک گذاشته شد این نشان می دهد ما کشتی جنگی نیروی دریایی شلیک توپ لیزری که در زمان پایین هواپیماهای بدون سرنشین.

این ویدئو همچنین نشان می دهد که هواپیماهای بدون سرنشین در حال سوختن است پس از ضربه توسط لیزر. مفهوم استفاده از یک تفنگ لیزری است دقیقا جدیدی نیست که ما تا به حال شنیده در مورد نیروی دریایی ایالات متحده انجام این نوع تست راه بازگشت در سال 2011. ما نیز دیده می شود که چگونه لیزر در حال آزمایش توسط نیروی هوایی ایالات متحده به عنوان یک ضد هواپیماهای بدون سرنشین و سیستم دفاع.

در بیانیه ای ساخته شده توسط سروان. Karrey Sanders, افسر فرمانده از پورتلند "با انجام پیشرفته در دریا آزمایش در برابر پهپادها و صنایع دستی کوچک, ما به دست آوردن اطلاعات ارزشمند در مورد قابلیت های حالت جامد سیستم سلاح لیزری تظاهرکننده در برابر تهدیدات بالقوه. با این جدید پیشرفته قابلیت ما در حال تعریف جدیدی از جنگ در دریا برای نیروی دریایی است."

در زمینه نظامی. بیشتر بخوانید درباره اسلحه. منبع: سی ان انtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن