آمریکا بانک Visa® Platinum بررسی کارت: 20 ماه آوریل 0 ٪ در خرید و نقل و انتقالات

اگر شما به دنبال یک کارت اعتباری با نرخ مقدماتی از 0 ٪ آوریل ایالات متحده بانک Visa® پلاتین کارت ارائه می دهد

توسط POSHTIBANNEWS در 12 خرداد 1399

اگر شما به دنبال یک کارت اعتباری با نرخ مقدماتی از 0 ٪ آوریل ایالات متحده بانک Visa® پلاتین کارت ارائه می دهد یک زن و شوهر از راه را برای شما برای حمل یک تعادل به طور موقت — بدون racking تا هر گونه علاقه.

بانک ایالات متحده آمریکا است که ترویج این کارت برای "رسیدگی به شرایط اضطراری است." آن را ارائه می دهد 20 ماه دوره مقدماتی در 0 ٪ آوریل در هر دو خرید جدید و نقل و انتقالات تعادل. این کارت همچنین حمل بدون هزینه سالانه.

اما این خود بهترین گزینه در شلوغ 0% APR کارت اعتباری بازار ؟ تیم کلارک مجموعه ای از اندازه گیری سودمندی آمریکا بانک پلاتین ارائه شده در این بررسی کارت اعتباری.

فهرست مطالب

تیم کلارک صرف زمان ارزیابی بازار کارت های اعتباری در چند دسته از جمله بهترین گزینه ها برای نقل و انتقالات تعادل و 0% APR دوره مقدماتی. ما در مقایسه با ایالات متحده بانک پلاتین ویزا کارت بهترین کارت در این بخش از بازار است. و ما مصمم است که آن را یک انتخاب عملی برای کسانی که به دنبال 0% APR دوره در هر دو خرید جدید و نقل و انتقالات تعادل آن 20 ماه دوره مقدماتی.

همانطور که شما در حال ساخت تصمیم خود را در مورد اینکه آیا ایالات متحده بانک پلاتین ویزا کارت یک جا برای شما, لطفا با استفاده از تیم کلارک نقد و بررسی کارت در رابطه با Clark Howard 7 قوانین برای استفاده از کارت های اعتباری.

آنچه که ایالات متحده در بانک پلاتین ویزا کارت ؟

آمریکا بانک پلاتین ویزا کارت یک کارت اعتباری برای آن شناخته شده است سخاوتمندانه 20-ماه مقدماتی 0% APR دوره برای هر دو خرید جدید و نقل و انتقالات تعادل.

کارت حمل بدون هزینه سالانه, اما آن را نمی باید یک برنامه پاداش برای تشویق خرید.

آمریکا بانک پلاتین ویزا کارت: امکانات و قدرت پردازش

قبل از ما بیش از حد به اینکه آیا یا نه این کارت اعتباری است انتخاب مناسب برای شما, اجازه دهید نگاهی به چاپ خوب به بررسی برخی از قدرت پردازش کارت و اشکالاتی:

دارنده کارت منافع و قدرت پردازش

 • خوش آمدید دوره جدید خرید: وجود 20 ماه دوره مقدماتی برای آوریل 0 ٪ در خرید های جدید. این بدان معنی است که شما به طور بالقوه می تواند صرف — بدون بهره — برای نزدیک به دو سال اگر شما خود را حفظ حداقل پرداخت و پرداخت تعادل قبل از نتیجه گیری از استقبال دوره است.
 • خوش آمدید دوره برای نقل و انتقالات تعادل: این کارت نیز ارائه می دهد یک 20 ماه دوره مقدماتی از 0 ٪ آوریل در نقل و انتقالات تعادل. اما این امر تنها به تعادل شما انتقال در 60 روز اول خود کارت عضویت. این توازن به موضوع تعادل هزینه نقل و انتقال است که در هر کدام 5 دلار یا 3 ٪ از کل مقدار انتقال.
 • هیچ هزینه سالانه: هیچ مجموعه ای سالانه هزینه کارت عضویت بنابراین شما احساس نمی مانند شما مجبور به استفاده از کارت فقط به خود را توجیه هزینه عضویت.
 • حفاظت از تقلب: آمریکا بانک یک سیستم در محل برای شناسایی و به شما اطلاع از هر گونه فعالیت های مشکوک بر روی کارت خود را به محافظت از شما را از اتهامات جعلی.
 • حفاظت از تلفن همراه: اگر به شما پرداخت خدمات بی سیم خود لایحه را با ایالات متحده بانک پلاتین ویزا کارت شما واجد شرایط برای پوشش بیمه برای آسیب و یا سرقت از هر تلفن در طرح خود را. این پوشش به شما می دهد تا به 600 $در هر ادعا و تا دو ادعا در هر 12 ماه.
 • نمره های اعتباری رایگان: اگر شما ثبت نام برای بانکداری آنلاین با بانک ایالات متحده آمریکا کارت عضویت آنلاک رایگان دسترسی به نمرات اعتباری و اعتبار گزارش نظارت از طریق TransUnion.
 • تلفن همراه پرداخت: این کارت سازگار با اپل پرداخت, گوگل, پرداخت, و سامسونگ, پرداخت, بنابراین شما باید قادر به ایجاد تماس معاملات با تجار که در حمایت از این روش پرداخت. شما می توانید جزئیات بیشتر در مورد این قابلیت در اینجا.

دارنده کارت هزینه

در اینجا نگاهی گذرا به برخی از هزینه های شما ممکن است روبرو می شوند با آمریکا کارت بانک:

 • هزینه سالانه: None
 • تعادل هزینه نقل و انتقال: $5 یا 3 درصد از کل انتقال هر کدام که بیشتر است
 • نقدی پیشرفته هزینه: $10 یا 4 درصد از مجموع پیشبرد هر کدام که بیشتر است
 • خارجی هزینه تراکنش: 2% خارجی خرید های ساخته شده در ایالات متحده دلار 3% خارجی خرید ارز خارجی
 • دیر پرداخت هزینه: تا 40 دلار

استفاده ی بهینه برای بانک آمریکا پلاتین ویزا کارت

آمریکا بانک پلاتین ویزا کارت همه کاره به اندازه کافی به عنوان یک پتانسیل اضافه کردن برای مصرف کنندگان است که در مراحل مختلف زندگی مالی خود.

تبلیغات

بیایید نگاهی به برخی از استراتژی های برای گرفتن بیشتر از این کارت:

به عنوان 0% خرید کارت

اگر شما در حال حمل هر گونه بدهی کارت اعتباری هستند و به دنبال ایجاد یک قابل توجه خرید به زودی این بانک ایالات متحده آمریکا کارت می تواند یک گزینه جذاب است.

با 0% APR دوره 20 ماه جدید, دارنده کارت می تواند بخشی بهتر از دو سال به پرداخت کردن تعادل در این کارت قبل از اولین دلار از بهره خواهد آمد با توجه.

برای مثال شما می توانید یک خرید بزرگ — مانند $3,000 سواری ماشین چمن زنی و پرداخت آن با 20 $150 برای پرداخت مدت از مقدماتی 0% APR دوره است.

با چشم انداز مالی پس مطمئن نیستید به دلیل شیوع کروناویروس از سال 2020 پول متخصص کلارک هوارد توصیه کرده است که مراقب باشید علاوه بر این از 0% APR کارت اعتباری به کیف پول خود را. این کارت می تواند به شما دسترسی به یک خط اعتباری شما ممکن است نیاز اگر اقتصادی آبهای متلاطم باقی می ماند.

به عنوان یک تعادل انتقال کارت به کارت

اگر شما در حال حاضر باید یک تعادل کارت اعتباری شما احتمالا باید چشم خود را بر روی سخاوتمندانه انتقال تعادل ارائه می آید که با این کارت. آمریکا بانک مسابقات 20 ماه دوره آوریل 0 ٪ در خرید جدید با همان مدت برای 0 ٪ آوریل در تعادل انتقال.

اما قبل از اینکه شما اعمال می شود و شروع به حرکت پول خود را در اطراف وجود دارد یک زن و شوهر از چیزهایی که در نظر بگیرید.

اول شما باید حرکت توازن به آمریکا کارت بانک در 60 روز اول از کارت عضویت برای دریافت نرخ تبلیغاتی. بنابراین شما نیاز به حرکت به سرعت هنگامی که شما دریافت کارت.

شما در حال رفتن به نیاز به انجام یک کمی ریاضی را به مطمئن شوید که تعادل انتقال حق حرکت تعادل خود را.

آمریکا اتهامات عنوان شده علیه بانک 3 درصد (و یا حداقل $5) در تمام تعادل انتقال معاملات. بنابراین اگر شما به دنبال به حرکت 3000 $در بدهی کارت اعتباری شما در حال رفتن به مدیون 100 دلار در هزینه های انتقال. بسته به هزینه های مورد علاقه شما پرداخت با کارت اعتباری فعلی خود را به احتمال زیاد است که شما هنوز هم می خواهم صرفه جویی در پول بیش از 20 سال. اما اگر شما کوتاه تر نتیجه نهایی طرح که ممکن است داده می شود.

تبلیغات

شما می توانید با استفاده از این ابزار دستی از یک سرمایه برای اندازه گیری یک نتیجه نهایی مقدار فعلی خود را به تعادل کارت اعتباری برای دیدن اگر یک تعادل انتقال است بهترین تصمیم را برای شما.

کلارک توصیه نمی با استفاده از آن برای نقل و انتقالات تعادل و خرید جدید

پس بانک ایالات متحده آمریکا به طور همزمان ارائه خوش آمدید دوره جدید برای خرید و نقل و انتقالات تعادل آن می تواند وسوسه انگیز را به استفاده از هر دو ارائه می دهد.

کلارک توصیه می کند در برابر این نوع استراتژی از آنجا که یک فرد با استفاده از 0% APR دوره جدید برای خرید به طور معمول متفاوت است وضعیت مالی از کسی که نیاز به یک قابل ملاحظه کارت اعتباری انتقال تعادل.

اگر شما از یک موجود تعادل کارت اعتباری نیاز به انتقال کلارک می خواهد شما را به تمرکز بر روی از بین بردن بدهی که به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

"من نمی خواهم مردم را به یک مخلوط پیام است که در حالی که آنها در حال پرداخت کردن تعادل آنها در حال گرفتن پاداش در خرید اضافی. من می خواهم به تمرکز به طور 100% در بدهی کارت اعتباری رایگان و اغوا شده توسط یک پاداش شما ممکن است برای ادامه اعتبار خود را-خرید عادت" کلارک می گوید.

بانک ایالات متحده آمریکا ویزا پلاتین در مقابل بانک مرکزی آمریکا پاداش نقدی: کدام بهتر است ؟

هر دو بانک ایالات متحده ویزا پلاتین و بانک مرکزی امریکا® پاداش نقدی کارت اعتباری ساخته شده تیم کلارک لیست از بهترین 0% APR کارت در بازار است. و آنها هر دو ارائه شده از بانک های بزرگ از مارک های که در آن بسیاری از خوانندگان در حال حاضر کار خود را روز به روز بانکداری. بنابراین ما تصمیم به گرفتن یک نگاه دقیق تر در این دو برای دیدن که می تواند بهترین و مناسب در این رده.

در اینجا یک شکست سریع از ویژگی های کلیدی این کارت:

کارت از ویژگی هایآمریکا بانک Visa® پلاتین کارتبانک مرکزی امریکا® پاداش نقدی کارت اعتباری
مقدماتی 0% APR دوره جدید خرید20 ماه15 ماه
مقدماتی 0% APR دوره در نقل و انتقالات تعادل20 ماه15 ماه
هزینه سالانه$0$0
پاداش نقدی بازگشتهیچ کدام3 درصد در رده از انتخاب; 2% در فروشگاه های مواد غذایی; 1% در همه جا دیگری
پاداش خوش آمدیدهیچ کدام$200 مبلغ 1000 دلار هزینه در 90 روز اول
Free Credit Monitoringبله TransUnionبله FICO
حفاظت از تلفن همراهبلههیچ

همانطور که می بینید تفاوت اصلی در این کارت است که در طول دوره مقدماتی و تضاد در پاداش. اگر شما در بازار برای یک دیگر 0% APR دوره برای پرداخت برخی از بدهی های ایالات متحده با کارت بانک ممکن است انتخاب. اگر شما علاقه مند به استفاده از کارت غالبا پس از دوره مقدماتی بانک مرکزی امریکا کارت بسیار بیشتر دعوت خود را با پول نقد بازگشت پاداش ساختار.

افکار نهایی

آیا شما با توجه به اضافه کردن آمریکا بانک Visa® پلاتین کارت به کیف پول خود را ؟ اجازه دهید به بررسی برخی از مهم جوانب مثبت و منفی از این کارت قبل از اینکه شما تصمیم نهایی خود را:

آمریکا بانک پلاتین ویزا کارت: جوانب مثبت و منفی

جوانب مثبت منفی
20 ماه آوریل 0 ٪ در خرید و نقل و انتقالات هیچ برنامه پاداش
- هزینه سالانه $0 هیچ جایزه خوش آمدید
حفاظت از تلفن همراه, طرح بسیار وانیل cardmember قدرت پردازش

خط پایین: بانک ایالات متحده آمریکا با استفاده از 20 ماه دوره مقدماتی در نقل و انتقالات تعادل و خرید جدید برای فریب جدید cardmembers. اگر شما نیاز به یک دوره طولانی از زمان به پرداخت تعادل این کارت می تواند با ارائه کوسن که شما نیاز به دریافت منابع مالی خود را به منظور. اگر شما در حال برنامه ریزی در استفاده از این کارت به صورت روزمره spender, شما در حال رفتن به نا امید در فقدان یک برنامه پاداش. بسیاری از کارت های دیگر در بازار می تواند شما را به بازگشت بهتر در هزینه های خود را.

آیا شما تجربه با آمریکا بانک Visa® پلاتین کارت? اجازه دهید ما می دانیم که چگونه شما می خواهم آن را در نظرات زیر!

تبلیغات

بیشتر Clark.com داستان شما ممکن است مانند:tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب