توییتر در حال حاضر به کاربران اجازه پست صوتی توییتهایی

ارسال پیام های صوتی نیست یک چیز جدید و دیده ایم آن را انجام داده قبل از اینکه در سایت های مختلف برنامه های پیا

توسط POSHTIBANNEWS در 29 خرداد 1399
ارسال پیام های صوتی نیست یک چیز جدید و دیده ایم آن را انجام داده قبل از اینکه در سایت های مختلف برنامه های پیام رسانی اما به نظر می رسد که صدای توییتهایی چیزی است که خواهد شد که به توییتر به عنوان به خوبی. این شرکت اعلام کرده است که در آنها به معرفی یک راه جدید برای کاربران برای ارسال توییت های که در آن آنها خواهد بود قادر به ارسال توییت به عنوان یادداشت های صوتی.
تبلیغات

بر خلاف منظم توییتهایی که محدود کردن تعداد کاراکترهای مجاز برای هر صدای جیر جیر جدید این صدای جیر جیر از ویژگی های کمک خواهد کرد که کاربران غلبه بر آن است. دلیل این است که هر صدای جیر جیر که کاربران ارسال خواهد شد تا 140 ثانیه از صدا در هر زمان. این به این معنی است که اگر شما در حال موجز به اندازه کافی, شما باید قادر به می گویند بیشتر در طول آن 140 ثانیه نسبت به اگر شما به نوع آن است.

با توجه به توییتر "در طول سال, عکس و فیلم و فایل های gif و شخصیت های اضافی را به شما اجازه اضافه کردن استعداد خود و شخصیت خود را به مکالمات. اما گاهی اوقات 280 شخصیت کافی نیست و برخی از مکالمه های ظریف است در ترجمه از دست داده. پس از امروز شروع ما در حال آزمایش یک ویژگی جدید اضافه خواهد شد که بیشتر انسان را لمس به راه ما با استفاده از توییتر خود را بسیار خود را صدای."

در لحظه ارسال صدای توییتهایی تنها در دسترس خواهد بود برای کاربران iOS و حتی پس از آن در دسترس خواهد بود به یک گروه محدود. اما توییتر می گوید که این ویژگی در نهایت گسترش برای پوشش بیشتر کاربران در هفته های آینده, اما هنوز هم وجود دارد هیچ کلمه ای در زمانی که از آن خواهد شد در دسترس بر روی آندروید است.

در زمینه کلی. بیشتر بخوانید درباره توییتر. منبع: وبلاگ.توییترtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن