Toshiba راه اندازی شد گل سرسبد UK4B تلویزیون با ساخته شده در الکسا و دالبی Atmos

يه ماه ديگه، يه تلويزيون ديگه از "توشیبا". اما آنچه باعث متفاوت شدن UK4B می شود این است که هدف آن آوردن برخی ا

توسط POSHTIBANNEWS در 20 مرداد 1399

يه ماه ديگه، يه تلويزيون ديگه از "توشیبا". اما آنچه باعث متفاوت شدن UK4B می شود این است که هدف آن آوردن برخی از ویژگی های با کیفیت بالا به قیمت بسیار مقرون به صرفه است.

توشیبا در چیزی از رول با آخرین تلویزیون های خود را. پس از UL5 و نه ناامید کننده، آنها با U29 در اوایل سال جاری، قبل از اعلام دست های سازگار با الکسا WK3 و ارزش افزوده UL20 4K HDR تلویزیون تندرو.

مرتبط با: بهترین تلویزیون ارزان

UK4B به نظر می رسد به رول تا همه چیز توشیبا را به تلویزیون های خود را در این سال قرار داده و سپس برخی از. در دسترس در 43 اینچ (£ 329) ، 50 اینچ (£ 369) و 58 اینچ (£ 399) اندازه ، آخرین مدل همچنان به پشتیبانی از موتور عکس TRU توشیبا و ویژگی های Dolby چشم انداز و Atmos با قیمت های شروع در £ 329.

موتور عکس TRU از TRU Micro Dimming، TRU Flow و TRU Resolution ساخته شده است. اولین ویژگی در تضاد ایدز برای عملکرد بهتر سیاه و جزئیات در صحنه های روشن و تاریک. جریان حرکت را کاهش می دهد judder برای یک تجربه مشاهده صاف تر. TRU وضوح تمام محتوا را به 4K افزایش وضوح و دقت را بالا می بره.

طراحی یک گام تا از U29 است, به کارگیری یک طراحی براق, بدون قاب با گودی گرفتن تا به عنوان فضای کمی که ممکن است. کنترل صدای الکسا با میکروفون تعبیه شده در گودی در مجموعه ساخته شده است، بنابراین شما می توانید حجم را تغییر دهید یا بدون ریموت از آن ها بخواهید.

دالبی ویژن همچنان پشتیبانی می شود، اما جدیداً در این مجموعه دالبی اتمز است. Atmos از طریق بلندگوهای یکپارچه UK4B از Onkyo پخش خواهد شد و تا جایی که ما می توانیم به یاد داشته باشید، این یکی از مجموعه های ارزان تر در بازار خواهد بود تا ویژگی Atmos. نت فلیکس، یوتیوب و نخست ویدئو از طریق سیستم عامل لینوکس توشیبا پشتیبانی می شوند، در حالی که ادغام Freeview Play دسترسی به برنامه های کاربردی را به بریتانیا می دهد.

Bart Kuijten, Commercial Director at Toshiba UK says: "With the UK4B, we're making incredible 4K HDR TV and the latest in connected smart home technology available to everyone. این که آیا شما می خواهید یک طراحی براق، نزدیک بدون فریم، کنترل صدا با الکسا و یا فقط به سادگی دسترسی به تمام آخرین برنامه های جریان و Freeview بازی - ما چیزی برای همه داریم."

در آرگوس با قیمت های شروع 329 پوند در دسترس است.

برخلاف سایت های دیگر، ما همه چیز را که توصیه می کنیم، با استفاده از تست های استاندارد صنعت برای ارزیابی محصولات، به طور کامل مرور می کنیم. ما همیشه به شما بگویید آنچه که ما پیدا کنید. ممکن است ما کمیسیون اگر شما از طریق لینک قیمت ما خرید کنید. به ما بگویید که چه فکر می کنید -- ایمیل سردبیرtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de