این جنگ ستارگان زوم پس زمینه به شما اجازه شماره گیری از Tattooine

به عنوان زوم جلسات تبدیل به هنجار در قرنطینه مردم در حال گرفتن خلاق با سفارشی-گزینه های پس زمینه. اما اگر شما

توسط POSHTIBANNEWS در 15 اردیبهشت 1399

به عنوان زوم جلسات تبدیل به هنجار در قرنطینه مردم در حال گرفتن خلاق با سفارشی-گزینه های پس زمینه. اما اگر شما برای ساختمان های شخصی خود را زمینه این آماده جنگ ستارگان گزینه باید خود را صبح کنفرانس کمی کمتر کسل کننده است.

فانتزی, دادن جنگ ستارگان با نام تجاری برخی از تبلیغات رایگان در این مشکل ، البته شما انجام دهد! دیزنی ساخته شده است آن را فوق العاده آسان برای انجام درست آن با انتشار یک مجموعه جدید جنگ ستارگان , تصاویر پس زمینه است که شما می تواند پشت سر شما در یک تماس تصویری.

مرتبط با: دیزنی به همراه ارائه طرفداران جنگ ستارگان اضافی کمی در مارس 4,

این گزینه ها عبارتند از خرابه های مرگ ستاره برفی-صحنه از Hoth های با شکوه Tauntaun در فاصله براق سیاه و سفید داخلی از Imperial Star Destroyer و زهوار در رفته کابین خلبان Millennium Falcon. در اینجا چند نمونه:

star wars zoom background death star ruins

مرگ ستاره خرابه | تصویر: جنگ ستارگان

star wars zoom background hoth

Hoth | تصویر: Lucasfilm

star wars zoom background imperial star destroyer

Imperial Star Destroyer | تصویر: Lucasfilm

همه شما نیاز است که در اینجا به صرفه جویی در خود را ویژه جنگ ستارگان , تصویر خودتان را در مقابل دشت دیوار سفید و سپس سفارشی کردن پس زمینه خود را هنگامی که خود را در آینده زوم تماس بگیرید.

من مطمئن هستم که همه همکاران خود خواهد بود بسیار تحت تاثیر قرار اگر شما به طور ناگهانی ظاهر می شود در کامل جدی دنده در برابر یک شورشی پایه زمینه در آینده خود را 10am می باشد.

اگر شما بیش از حد زمان را در دست شما می تواند حتی فراموش چشمگیر خواندن کامل سه گانه اصلی خود را با دوستان همکار و جنگ ستارگان جانبازان (لطفا احساس رایگان به من ایمیل بنابراین من می توانید تماشا و یا شرکت).

زوم در حال حاضر می آید با چند ساخته شده است در گزینه های پس زمینه مانند یک جزیره گرمسیری, محیط, اما مگر اینکه شما اتفاق می افتد به یک حرفه ای صفحه نمایش سبز دروغ گفتن در اطراف این احتمال وجود دارد که وجود خواهد داشت یک چند اشکالات زمانی که شما آن را امتحان کنید.

مرتبط: چگونه به استفاده از پس زمینه های مختلف در زوم

مردم هنوز موفق به تحت خلاق با ابزار محدود هر چند ایجاد زمینه های است که اجازه می دهد تا کاربران برای قرار دادن خود را در تلویزیون نشان می دهد, فیلم و حتی محبوب memes.

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید. به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیرtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de