تمشک Pi با کیفیت بالا ماژول دوربین فقط منفجر ذهن ما

بنیاد تمشک پی راه اندازی کرده است جدید با کیفیت بالا ماژول دوربین که وعده رزولوشن بالاتر عکس و ویدئو و طیف وسی

توسط POSHTIBANNEWS در 22 اردیبهشت 1399

بنیاد تمشک پی راه اندازی کرده است جدید با کیفیت بالا ماژول دوربین که وعده رزولوشن بالاتر عکس و ویدئو و طیف وسیعی از لنزهای قابل تعویض.

این ماژول جدید ارائه می دهد 12.3 مگاپیکسل عکس و هزینه فقط $50 در حالی که لنز در شروع $25. هر دو در دسترس برای خرید از امروز.

یک گام از 8 مگاپیکسل v2 ماژول دوربین دوربین ساخته شده است تا از سونی IMX477 سنسور ارائه می دهد که 1.55 ميکرومولار × 1.55 ميکرومولار پیکسل که در دو اندازه ارائه شده توسط مدل قبلی است. همچنین وعده back-illuminated معماری.

مرتبط: بهترین Raspberry Pi پروژه

این است که سازگار با خارج از قفسه-C و CS-mount لنز و همچنین 6mm CS-mount (25 دلار) و 16mm C-mount (50 دلار) لنزهای این شرکت ارائه شده است در راه اندازی. اما شما همچنین می توانید یک طیف گسترده ای از حرفه ای لنز به این چیزی که تا امکانات کاملا چیزی.

و همچنین به عنوان افزایش در کیفیت تصویر این ماژول جدید طراحی شده است برای غلبه بر محدودیت های قبلی ثابت تمرکز ماژول های مورد استفاده قبلی تکرار. این مدل همراه با یکپارچه به عقب, تنظیم فوکوس حلقه و یک سه پایه کوه.

در یک پست وبلاگ این شرکت می نویسد: "همه کاره هر چند آنها محدودیت وجود دارد برای تلفن همراه-نوع فوکوس ثابت از ماژول های. سنسور خود را نسبتا کوچک است که ترجمه را به پایین سیگنال-به-نویز و فقیر کم نور عملکرد; و البته هیچ گزینه ای برای جایگزینی لنز مجمع با یک گران تر و یا با یکی از خواص نوری متفاوت."

ما در حال حاضر در حال دیدن برخی از نتایج بسیار عالی از دوربین. این مشتاق dartist نشان داد که جزئیات و طرح هایی برای ساخت یک خودکار سیستم نمره دهی با استفاده از دوربین. این امر می تواند یک راه حل برای وب کم دارت لیگ به عنوان مثال اگر آن را همیشه می آید به ثمر.

Raspberry Pi تخمیر خانه در میان اکثر افراد مبتکر در جهان فن آوری و ما هیجان زده برای دیدن آنچه که آنها می آیند تا با استفاده از فن آوری های جدید.

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید. به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیرtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن