آیفون SE Outlasts فون 8 در تست باتری

پیش از آیفون SE اعلام کرد که آن شایعه شد که این گوشی می تواند تا حد زیادی بر روی آی فون 8. پس از آن teardown ن

توسط POSHTIBANNEWS در 15 اردیبهشت 1399

پیش از آیفون SE اعلام کرد که آن شایعه شد که این گوشی می تواند تا حد زیادی بر روی آی فون 8. پس از آن teardown نشان داد که داخلی این گوشی شبیه به آی فون 8 که در آن بخش های خاصی می تواند تعویض با یکدیگر است. آن را نیز نشان داد که تلفن بسته خواهد بود همان 1,821 میلی آمپر باتری.

تبلیغات

به گفته اپل از وب سایت این اشاره می کند که آی فون SE گذشته باید به عنوان طولانی به عنوان آی فون 8, اما یک باتری جدید آزمون های آپلود شده بر روی یوتیوب توسط Brandon بوچ نشان داد که آیفون SE در واقع outlasts فون 8 در یک تست باتری.

این آزمایش نشان داد که آیفون 8 موفق به دریافت یک کمی بیش از 5 ساعت عمر باتری در تست اما با وجود آیفون SE ورزشی همان باتری این آزمایش نشان داد که آیفون جدید SE به طول انجامید کمی بیش از یک ساعت طولانی تر از آیفون 8 clocking 6 ساعت و 12 دقیقه.

این به نظر می رسد کمی متفاوت از قبلی تست باتری که در بر داشت که آیفون SE تنها موفق 3 ساعت و 46 دقیقه. البته تست روش های مختلف است که همچنین نشان می دهد که بسته به اینکه چگونه شما استفاده از تلفن خود را, شما می توانید بیشتر یا کمتر عمر باتری نسبت به آنچه که تبلیغ شده.

ما تصور کنید که جدید و کارآمد تر چیپ A13 احتمالا تا به حال نقش بازی در اجازه می دهد آی فون SE به تاریخ و زمان آخرین طولانی تر از آیفون 8 پس از آن می تواند ارزش به روز رسانی اگر شما در حال آمدن از یک مقدار قدیمی تر آی فون.

در زمینه اپل >تلفن های همراه. بیشتر بخوانید درباره آیفون, آیفون 8 و آیفون Se.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
مقالات مشابه
نظرات کاربرن