شعار نمی خواهد یک جریان-انتشار برای اولین بار پس تنها رها کردن آن را ok ؟

کریستوفر نولان را شعار قرار بود فیلمهای تابستان (Bill & Ted چهره موسیقی کنار به طور طبیعی) اما در حال حاضر

توسط POSHTIBANNEWS در 2 مرداد 1399

کریستوفر نولان را شعار قرار بود فیلمهای تابستان (Bill & Ted چهره موسیقی کنار به طور طبیعی) اما در حال حاضر ما حتی مطمئن نیستید که آن را ضربه تئاتر قبل از پایان سال است.

یک چیز است برای برخی این طور نامحدود-تاخیر فیلم نمی خواهد مستقیما به یک جریان خدمات مانند HBO حداکثر در آمریکا و نه در تعجبم که زن سال 1984 ادعا میکند AT&T مدیر جان Starkey. در حالی که بسیاری از فیلم های دیگر حل و فصل برای یک صفحه نمایش کوچک انتشار در طول همه گیر اسلحه بزرگ خواهد بود محفوظ می باشد صفحه بزرگ راه اندازی هر زمان که ممکن است.

"من فکر می کنم وجود دارد می تواند برخی از چیزهایی که ما ساخته شده برای اکران است که مهاجرت به [جریان] ساخت ؟ حتما" Stankey گفت: در مصاحبه ای با CNBC (از طریق آستانه). "در آن است رفتن به اتفاق می افتد در یک فیلم مانند شعار یا زن تعجب 1984? من خواهد بود بسیار شگفت زده... در واقع من می توانم به شما اطمینان دهم در شعار که نمی شود این مورد است."

تایید می آید در حال رشد در میان خواستار برادران وارنر (که متعلق به AT&T) به طرفداران فیلم دسترسی به تلنگر. بسیاری از اختصاص نولان طرفداران خواست صبر بنابراین می توان آن را در تئاتر فیلم هنگامی که آن را امن تلقی برای هر کس به انجام این کار.

مرتبط با: Disney Plus vs Netflix

Starkey افزود: "من نمی دانم اگر من می تواند پیش بینی زمانی که theatregoers می خواهید به بازگشت. یکی از مشکلات در اطراف بازگشایی تئاتر است که شما نمی توانید بروید و انتشار چیزی شبیه به شعار و آن را باز کنید تا از لحاظ جغرافیایی. هنگامی که شما آزادی به تئاتر و آن را تقریبا به باز کردن در سراسر کشور.

"بنابراین اگر شما از یک منطقه بزرگ مانند لس آنجلس که کاملا از بررسی اما شما باید یک قسمت از کشور که شاید بیشتر در کنترل آن لزوما به شما گزینه ای برای رفتن و باز در نیمی از کشور.

"شعار یک حرکت و یک تجربه است که باید در تئاتر. آن طراحی شده بود به این باشد که راه. و به عنوان یک نتیجه از که در آن نیاز به نشان می دهد که در راه است. قطعا کریستوفر [نولان} می خواهم آن را به اعتبار. این که چگونه او می خواهد قطعه ای از کار را به دیده می شود علاقمندان به سینما."

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید. به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیرtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن